Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Indigové deti

ICH

vy tu popisujete indigo deti ako nieco chore preboha :D
indigo deti su velmi dolezite pre tych druhych.. raz to mozno vsetci zistia...
ja som indigo dieta. Robim veci podla seba, nerobim veci ktore mi hocijak nesadnu... mam vysoku empatiu, citim co ludia citia. Citim ze nieco v zivote mam spravit.Je to vnutorny pocit. Ide to zo mna. Vobec netusim co to je. Tiez mam silno vyvinutu intuiciu a rozumiem si vyborne s malo ludmi. Obcas byvam stranou lebo sa akosi neviem naladit na vlnovu dlzku tych druhych. No vobec mi to neprekaza. Ked som bola mala bola som na obrovskej mentalnej urovni naproti rovesnikom. Citim to preco som tu. Je to vynimocne, nechcem sa povysovat, len pisem to co je vo mne. Vsetko co potrebujem je laska. Milujte sa. Dakujem ze som tu a idem plnit poslanie.

rennieeee

Gabrielle: najprv by som ti chcela napísať, že na 9 rokov si skutočne veľmi inteligentné, vyspelé dieťa, ktoré v živote určite veľa dosiahne. Žiaľ, nie si indigové dieťa. Teraz odhliadnime od toho, či vôbec indigové deti existujú - môžete to nazývať schizofréniou, bludmi alebo tomu veriť, každý má právo rozhodnúť sa. Ja tomu verím a dokonca som sa s pár indigovými deťmi stretla, písala som o nich seminárku do školy. Ide o to, že žiadne indigové dieťa by nikdy nevyslovilo otázku, akú si v úvode vyslovila ty. "Možno to nie je pravda", sú slová, ktoré by žiadne indigové dieťa v súvislosti so svojou výnimočnosťou nepoučilo. Indigové dieťa proste VIE, CÍTI, JE SI ISTÉ a nie je to tá istota, akú cítime my, bežní ľudia...je to mimo nášho chápania. Žiadne indigové dieťa by nenazvalo svoju výnimočnosť "príznakmi". Tieto slová používajú bežní ľudia na ich opis, ale indigové deti majú na to svoje špeciálne slovo, ktoré často ako keby ani nepochádzalo z našej reči. Preletela som toto fórum, ale ani jedna z vás, ktorá tu o sebe vyhlasuje, že je indigové dieťa, ani zďaleka sa nepribližuje vo vyjadrovaní tým skutočným, s ktorými som sa stretla. Je mi to ľúto, že som vás sklamala. Ale netrápte sa - nemôžete za to. Proste ste mimoriadne inteligentné, talentované bežné deti. Istotne sa presadíte v živote. Veľa šťastia.

hhhh

hmm...to bude asi ďalší z ezoterických bludov...pred 30 rokmi ľudia verili, že LSD je zdravé...teraz veria v indigové deti...a o 30 rokov budú veriť, že každý má v mozgu mikročip ovládaný z vesmíru. Radšej keby ľudia robili niečo užitočnejšie pre spoločnosť a nevymýšľali stále hlúposti.

Rebecca111

Gabrielle

1.) Nauč sa pravopis.
2.) Prestaň o sebe premýšľať ako o výnimočnej a radšej niečo rob. Tak budeš užitočnejšia ;-)

sway

Usiko,ano uhadla si:-))som dnes indigova,mam na sebe nahodou tricko takej farby:-))A teraz vazne,ak by si aj mala pravdu,nic to na mojej situacii nemeni.Ale ja osobne si myslim,ze to tak nieje,pretoze vela vlastnosti - aj z tych ktore som opisovala,sama hodnotim ako vysoko negativne a snazim sa zlepsovat.Indigove deti su si same vnutorne vedome,ze su ine,ale v pozitivnom zmysle alebo sa mylim?(sudim aj podla prispevku od Simike28)

usiko

simike, dakujem, ze si sa ozvala....niekedy mam pocit, ze ludia ta budu odsudzovat len preto, ze si ina...a ono to tak aj je.....vzdy to u mna tak bolo, v skolke, v skole, v praci.....ale asi to tu necham tak a pocuvnem radu doubledog.......ak by sa to tu nahodou este rozvilo na zmysluplnu debatu, tak sa vratim....a dufam ze tento slub dodrzim....boze, ako ma mrzi, ze vsetko chcem dat na spravnu mieru....vzdy a za kazdu cenu....a pritom nezalezi na tom, co tu ludia o nas pisu....ze? ale aj tak, mrzi ma to.....lebo viem, ze nemaju pravdu......

Simike28

usiko,
krásne si to opísala...teda mám 15 rokov,mám pocit,že som indigová a nikto ma nemôže presvedčiť,že som psychicky chorá.Naozaj neviem,či si to iba ja namýšlam,ale ide o to,čo cítim.Tiež som veľmi skoro vedela písať,čítať,vôbec som nechápala na čo mám hrať otravné detské hry s jednoduchými pravidlami.Zdalo sa mi to zbytočné.Radšej som čítala encyklopédie...Pomáhala mi jedna doktorka..nedokázala nám vysvetliť môj pohľad na svet..Obehala som veľa doktorov a nikto mi nepovedal nič konkrétne.Napríklad aj teraz,navštevujem jazykovo-ekologické gymnázium a niektoré témy,ktoré sa v škole učíme,viem dokonale(ale nikdy pre tým som sa s nimi nestretla),alebo sa mi jednoducho zdajú príšerne zbytočné...neviem,či to má niečo s tým,ale odborníci trvdia,že áno.
Všetci si myslia,že indigové deti majú urobiť nejaký čin a zachrániť tak svet.To nie je pravda.Indigové deti sú ako nová rasy ľudského pokolenia...Rodia sa vzdelanejšie,majú silnú vôľu logicky rozmýšlať a jednoducho to sa nedá takto iba opísať.Nikto si taký osud nevybral.
Musíte to cítiť.Teraz nejde o pocit výnimočnosti alebo pubertiacky rozmar.Je to tak dané a ja tomu verím...Nevyvyšujem sa nad ostatných a možno preto píšem pod rúškom anonimity...

usiko

dobledog, mas pravdu, dakujem....nehovorim o tom s nikym okolo seba, lebo ma nepochopia....tak som si myslela, ze aspon tu na fore..sa mozno stretneme tali isti....ale nejako nevychadza....
sway, si indigo, pretoze indigove deti maju vysoke idelay, az take, ktore sa dosiahnut akoby nedaju a veria vo vyssie stastie pre ludi...nie to stastie, ktore tkvie v materialne, ale vyssie....tak ti zelam vela stastia..a dufam, ze sa ti podari to, po com tuzis....ja sa budem snayit tiez.....:-))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Indigové deti - Fórum - ZDRAVIE.sk