Neviem sa zamilovat?

Príspevok v téme: Neviem sa zamilovat?
sweetyi

Neviem, ci som taka velmi narocna alebo komplikovana, ale mam problem co sa vztahov tyka. Poradte mi prosim. Mam 22 rokov, a moj najdlhsi vztah trval asi 3 mesiace, nie som typ kt. ide s kazdym chalanom co pride., v mojom veku si myslim, ze by sa patrilo byt aj skusenejsia ale este som s chalanom nespala. Nebojim sa toho a citim,ze to aj potrebujem, ale chcem byt s niekym koho budem lubit. Vzdy ked som sa zalubila, chalan ma sklamal., ani neviem preco stalo sa mi to 3ktrat a teraz si drzim odstup..a mam problem sa zamilovat. Co sa chalanov tyka, tak nemam nudzu, ale ti co chcu mna tych nechcem ja. A ked ja niekoho chcem, ten ma nechce a ked ma aj chce..je uz neskoro, uz ma nepritahuje. Proste to vyhasne. Snazim sa byt kamaratska, no nechcem natahovat ziadneho chalana, takze ked ja to citim tak, ze viac ako kamaratstvo z toho nebude tak to tak dam aj vediet. Citim, ze potrebujem niekoho k sebe, ze potrebujem sex ale neviem co mam robit. Chytit sa chalana kt. sa mi aspon trosku paci a chce ma i ked viem, ze toho nechcem a nebudem s nim dlho.? Co mam robit.? Je toto vlastne normalne..? prosim o radu...dakujem

sweetyi

No praveze som nebola zalaskovana na ZS< ci SS, na tie platonicke lasky spominam v len v dobrom;)..skor som zazila nieco uz kolem tej 20tky..ale to vzdy dopadlo na p..cko, asi sa neoplati zalubit sa cez leto:D..a potom aj nejaka ta vzdialenost robi svoje..letni lasky su tie najdlhsie:D..
Neviem, ale asi mam problem ja..alebo som az priliz vyberava..ale tak ked mne ide o charakter cloveka hl. tym niekto dokaze ma zaujat..
No..aj by som to tak neriesila, keby vsetci okolo mna nemali niekoho a este k tomu sa ma vsetci vypytovali kde mam niekoho:D..a hl. rodicia..ti by sa podla mna chceli este raz sobasit..ked ma tam stale vidia...ajaaj

tibike81

zaujímavý problém. potvrdzuje moju teóriu: Dievča sa smrteľne zaľúbi na ZŠ/SŠ (-18), čo sa najneskôr koncom školy logicky rozpadne. (Je teraz úplne jedno, či vtedy bol alebo nebol sex.) A po tomto rozpade má ďalších desať rokov problémy.

By mi boli srdečne ukradnuté pocity takejto osoby, len keby potom z toho zase neplynuli problémy "dospelejších" chalanov v dvadsiatke (20-30 r.)...

0vecka

ja som tiez taky no nakoniec sa u mna niekto objavil a aj tak ma potom nechala ale som si povedal ze pojdem na to aj dalej takisto :) a nevim ale 22 to uz je vek keby sa holka uz mohla zacat pomalicky ponahlat :)

AdamKrt

A ako dopredu vies, ze s nim nic nebude ? Tak si s nim ani nezacinaj.... Inak nikdy nemozes vediet, co bude, ak to nezazijes. Raz niekoho takeho najdes. Chce to len hladat, este si mlada a nemas sa kde ponahlat...