Mám strašne zničené vlasy...

Príspevok v téme: Mám strašne zničené vlasy...
KikusiQ

Prosím pomôžte mi....mám strašne zničené vlasy....mám ich ostrihané do postupna a preto sú poškodené po celej dĺžke..mám zničené a suché končeky....viem že by mi pomohli nožnice,ale ja si nechcem dať ostrihať vlasy ...ani za nič...nepoznáte nejaký šampón,masku alebo kondicionér,ktorý ale naozaj zaberá??....lebo som ich už vyskúšala dosť......a nič mi tak nepohlo....alebo nepoznáte recept na nejakú doma pripravenú masku z ovocia?....alebo také niečo??.....nech mi to aspoň kus zregeneruje vlasy....viem že po použití nijakého šampónu ani ničoho podobného ich už nebudem mať úplne zdravé....ale chcem aby to nebolo až tak vidno,že ich mám zničené.....pls....pomôžte mi....

jankaaaaaaaaa

vlasy ti mozno vypadavaju lebo su tazke a mas jemne korienky , tak nezvladaju udrzat ten vlas. jediny sposob ako dodat vlasom bez objemu objem, je ich ostrihat a spravit spravny uces. laky ani tuzidla nepomozu, to vsetko este viac vlasy zatazuje..

Norika D

Ahojte :) ..moja prirodzená farba vlasov je hnedá :) ..začala som si ich farbiť zmývateľnou farbou(farba-gaštan) ...lenže mám takú kvalitu vlasov, že sa mi farba nevyzmývala :) ...čiže som si ich zafarbila až keď som už mala vlasy vyrastené :) ...teraz je farba mojich vlasov čierna,keďže som pri každom farbení už mala o stupeň tmavší podklad :) ..s farbou som spokojná lenže ja mám dlhé vlasy a čo sa týka hustoty nie je to bohviečo :) v poslednej dobe mi ich dosť cez deň vypadne :)...vlasy nemám zničené ( čomu sa sama čudujem, pretože si ich každý deň zmývam , fénujem + aj to farbenie mi ich dosť ničí ..aj keď používam farbu bez amoniaku, ale predsa je to chémia )..a dokonca mi kamaráti chvália že moje vlasy sú strašne zdravé a prekrásne sa mi lesknú ..čiže aby som bola maximálne spokojná chcela by som ešte spraviť niečo s tým objemom ..šampóny nezaberajú tak by som sa vás chcela opýtať či nepoznáte spôsob, ktorým zabránim vypadávaniu vlasov a ktorým nadobudem objem :) ..ďakujem :)

Iveta Michael

jankaaaaaaaa

omyl moja...vôbec to nie je to isté!

však si všimni balenie ...to len obidve majú taký francúzsky názov:))

owecka

mne pomohlo aj to, že som sa začala česať hrebeňom, nie kefou...zdá sa mi, že mám nejaké menej tie končeky rozlámané

Iveta Michael

KikushIQ

Na tvojom mieste by som celkom zabudla na žehličku!!!

a ja si napr,vlasy farbím na svetlejší tón a používam šampón Garnier (avokádo) a taký istý balzam tiež Garnier (avokádo) a môžem potvrdiť že mám potom vlasy krásne hebké ale aj s vysokým leskom čo mi už viacerí pochválili:)

maslím že GARNIER je dobrá značka od Loreal sa mi vlasy tak pekne neblýšťali ako teraz:) skús..a nevysušuj si ich veľmi horúcim vzduchom!

User_37597

Romča
mila moja toto je dan za to ako ublizujes tvojim vlasom kazdodenne.teraz sa bud das ostrihat alebo sa zehli dalej a tie vlasi sa ti spalia tak ze ti same vypadaju a nebudes ich musiet uz strihat ;)
zboznujem ked niekto nevie pouzivat zehlicku a potom chce pomoc!!!

Romča

Prosim pomôžete mi ? ... mám neskutočne zničené vlasy zo žehlenia ... nerastú mi už vôbec a stále ma to stihá ako si ich žehlim ... každi deň mám o niečo kradšie vlasy ... som s toho smutná :/ nič mi nepomáha trebalo by mi to ostrihať ale to by som už mala velmi krátke vlasy ... a žehliť sa prestať nemôžem lebo potom mám vlasy ako metlu :// ... a stojí mi to na každej strane :/ ... čo s tým mám robyť aby som ich mala zregenerovane a zase by mi rastli ??? :)

Romča

Prosim pomôžete mi ? ... mám neskutočne zničené vlasy zo žehlenia ... nerastú mi už vôbec a stále ma to stihá ako si ich žehlim ... každi deň mám o niečo kradšie vlasy ... som s toho smutná :/ nič mi nepomáha trebalo by mi to ostrihať ale to by som už mala velmi krátke vlasy ... a žehliť sa prestať nemôžem lebo potom mám vlasy ako metlu :// ... a stojí mi to na každej strane :/ ... čo s tým mám robyť aby som ich mala zregenerovane a zase by mi rastli ??? :)