Mám strašne zničené vlasy...

Príspevok v téme: Mám strašne zničené vlasy...
KikusiQ

Prosím pomôžte mi....mám strašne zničené vlasy....mám ich ostrihané do postupna a preto sú poškodené po celej dĺžke..mám zničené a suché končeky....viem že by mi pomohli nožnice,ale ja si nechcem dať ostrihať vlasy ...ani za nič...nepoznáte nejaký šampón,masku alebo kondicionér,ktorý ale naozaj zaberá??....lebo som ich už vyskúšala dosť......a nič mi tak nepohlo....alebo nepoznáte recept na nejakú doma pripravenú masku z ovocia?....alebo také niečo??.....nech mi to aspoň kus zregeneruje vlasy....viem že po použití nijakého šampónu ani ničoho podobného ich už nebudem mať úplne zdravé....ale chcem aby to nebolo až tak vidno,že ich mám zničené.....pls....pomôžte mi....

lagie

ja tiez pouzivam hennu pravidelne a sem tam aj olivovy olej, ako musis byt trpezliva, bavime sa tu o pol roku a aj dlhsej regeneracii

Ivka 23

super je na vlasy si dať fruktis šampon regenerácia a lesk a potom masku gliss kur na poškodené vlasy, aspon mne to dosť pomáha.ale ak ich máš poškodené aj tak si ich musíš trošíčku podstrinúť, alebo si sama aspon poodstrihuj zničené končeky

zuzula11

Ja mam dobre skusenosti s kozmetikou Gliss Kur - mam suche kucerave vlasy a ich nova rada Asia je naozaj dobra. A maju aj rozne zabaly ... mne to pomaha. Konceky vsak asi tak 1 cm podstrihni, co je poskodene, tazko napravis.

lagie

Ahoj vyskusaj moje zabaly na vlasy, vela ludi si ich chvali -odkaz odstránený- noo kazdopadne ked ich ma take znicene ako pises, treba vlasy usetrit od fenovania, zehlenia, stiahnutych gumiciek a ozaj si davat castejsie teraz zostrihavat tie znicene konce, bude to dlhodoby proces, lebo uz zniceny vlasy znova nezlepis, takze musis cakat na kompletnu vymenu vlasy

bibba

skusala si uz masky od loreal? wiem ze ta cerwena je urcena na farbene wlasy, ale mne wzdy sprawi pekny lesk... a su pruznejsie. mozno aj ostatne loreal masky su dobre. mne sa tak ako loreal masky nepacili ine, ani gliss kur, ani oriflame a tak...

hankaH

Včera som to asi prehnala s cvičením v posilňovni. V oblasti tesne nad pupkom sa mi objavila bolestivá hrčka. Keď som si prečítala rôzne príspevky na internete vyšiel mi pruh - ktorý sa nelieči je nutný len chirurgický zákrok. Je to pravda? Má s tým niekto skúsenosti? Prosím o radu.