ako dostat vodu z tela

maťkóó

Na odvodnenie je dobré aj tie močopudné potraviny, ale taktiež sa to dá aj tabletkami WATER CONTROL, je to vlastne na fáze byliniek a rastlín, petržlen, borievka a podobné rastliny. Ale víac na www.sportvyziva.sk

lupe

No vidis Delphia nie si az taka sprosta a vies pouzivat aj internetovy vyhladavac. Bola by som velmi sklamana kebyze mi vsetko zhltnes :-DDDD

RNG

odvodnuju petrzlenova vnat(zeleny petrzlen) celerove semeno(jemne mlete), uva ursi=Arctostaphylos=medvedica lekarska(listy) a velmi silne odvodnuje melilotus oficinalis=komonica lekarska. Pozor na davkovanie, neodporuca sa brat viac, ako 100 mg a nie dlhsie bez prestavky ako tyzden.
Obvykle sa kombinuje s rutinom(40 mg komonice, 100 mg rutinu)
Odvodnovanie neodporucam velmi, lebo namaha ladviny a dehydratuje telo
V pripade opuchov(edemy) je asi opodstatnene.
Na znizenie tlaku to velmi nepracuje, lebo je to len potlacenie symptomu, nie adresovanie priciny.
Na "sportove ucely", ako umele vyrysovanie svalov, na to uz vobec nekomentujem, lebo je to zahravanie sa so zdravim. Telo POTREBUJE dostatocnu hydrataciu.

[zruseny12]

ZUZULA
daj si do googla ZDRAIE Z BOZEJ LEKARNE
tam by si mala najst nejake rady pre seba
PRASLICKA ROLNA tusim ODVODNUJE/POMAHA PRI ZADRZIAVANI VODY V TELE/...ja ju tiez pijem,koli opuchom oci a zda sa, ze pomaha...

delphia

lupe, k tvojej "mudrosti" asi tolko, ze furosemid je synteticka zlucenina patentovana ako ucinna diureticka latka, ktora sa v prirodnom zdroji- v melone- nemoze nachadzat ;)

Peto T

Močopudne pôsobí aj vitamín C, ale pri problémoch s obličkami opatrne. Celkovo by som bol opatrný s diuretikami, a ak by som mal nejaké brať, tak vitamín C je zrejme z tých bezpečnejších, ale pri problematických obličkách je to všetko naozaj na zváženie.
Iba kvôli postave si celkovo myslím, že netreba telo trápiť, ale skôr podporiť. Veľa piť je dobrý nápad v každom prípade.