Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biť pekný

Ema132

prepac, ale ziadna baba, ci uz pekna alebo skareda nechce hlupeho chalana ktory neovlada gramatiku a napise jej do smsky ze ju MYLUJE:Dtakze najprv sa uc, potom cvic, pekne sa oblec a staraj sa o seba;)

Kejsa

Jasné zopakuj 3 triedu vybrané slová po B však tie sme sa učili jak prvé... a dalej už asi nič... ostan sám sebou presne jak napísali a nestrúhaj hlavne naislu frajera mna taký najviac odpudzujú

zuzic

no ja mam pod dvadstat a musim povedat ze hoperi ma naozaj odpudzuju:D zalezi od vkusu kaudej baby...mozno keby autor trocha nadskrtol aka je ta jeho. ale urcite to nesmie byt nejaka pretvarka lebo casom ked sa lepsie spoznaju pride sklamanie...

alzbee

V pohode:)) kazdopadne zalezi na tom, o aku babu ma on zaujem a co sa paci jej...samozrejme moze sa potom nejak zvonku prikraslit, aby ju zaujal...:))

xyx

alzbee:ja som opisovala,len ako ma vyzerat z vonka nie z vnutra:Dmne sa taky chalani pacia,aj ked su tuctovi,ale samozrejme zalezi to od veku,neviem kolko mas ty,ale ja som dost mlada a jednoducho ma taky pritahuju...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Biť pekný - Fórum - ZDRAVIE.sk