Cim sa kremuju Vasi muzi?

Príspevok v téme: Cim sa kremuju Vasi muzi?
dandula

Chcem sa spytat, aky krem pouzivaju Vasi muzi a ci sa vobec kremuju. Moj priatel konecne vystriedal nechtikovu indulonu ! za Dove...Ma citlivu pokozku, ale na nieco drahsie kym mu to nekupim sama ho nenahovorim. Ale nebyvame spolu a sme spolu kratko, tak mu do toho nemozem az tak zasahovat. No podla mna je ten Dove prilis mastny, kedze uplne suchu pokozku nema. Tak sa len inforumujem...dik

Ema132

moj drahy pouziva Loreal for men taky kremik, aby mu ostala plet matna..aaale teraz na leto ma hydratacny od vichi:)ak si chcela vediet ake kremy pouziva na tvar a nie na telo:)

fifinkaa

To si drviva vacsina slovenskych muzov ani nenatrie tvar? Preboha...Ved nejde o holenie podpazusia ci ochlpenia ohanbia...Ked s tymi muzmi raz budete mat deti, ucte ich natierat si tvaricku odmala aj rano aj pred spanim.

tekvicka

tak to ja by som bola rada aj keby slo o indulonu :D ten moj vsetky kremy bojkotuje lebo sak je chlap :D jedine balzam po holeni si da ale tak to neni krem :D

fifinkaa

Aj muzi by sa mali o seba starat, slnecne ziarenie je skodlive a hoci maju plet hrubsiu ako zeny, ani im kremovanie neuskodi. Moj ma suchu a citlivu plet, pouziva krem s vysokym podielom vitaminu E, aj plet premasti, aj je to dobre proti predcasnemu starnutiu pleti. Pred spanim som ho naucila natierat si aj ruky. No a v lete sa natiera kremom s UV faktorom 45.

usiko

nicim, ak treba, tak indulona, ta modra ale to len vtedy ked vie, ze sex aj tak nebude.....takze je mu to jedno...alebo sa zmieri s tym, ze sex nebude, aj keby chcel...lebo ja citim indulonu.....