pigmentové škvrny na lícach

Príspevok v téme: pigmentové škvrny na lícach
Tina07

Ahojte....nepoznáte nejaké kozmetické prípravky,ktoré odstránia alebo zjemnia pigmentové škvrny na lícach?......teraz mám 15 rokov....tie škvrny mám už odmala....chodila som s tým aj na kožné a doktorka mi predpisovala stále nejaké mastné krémy,ktoré absolútne nezaberali....nepoznáte niečo efektívnejšie???...pls...poraďte,ak s tým máte skúsenosti....dakujem

Mariaj

Vystrihla som si raz clanok o pigmentovych skvrnach od istej liecitelky,tak Ti v strucnosti napisem z neho z coho to je.

Poukazuje to na zlu cinnost traviacich organov-pecene,zaludka,tenkeho creva.Zlu latkovu vymenu,zapal mocoveho mechura,ktory prenikal az do zenskych organov.Vznikli hormonalne poruchy.Vznikla aj nepravidelna funkcia predneho a stredneho laloku hypofyzy/zlaza v hlave/.Stredny lalok hypofyzy vytvara velke mnozstvo hormonu,ktory riadi cinnost melanocytov-buniek produkujucich hnede pigmebtove farbivo-tie nasledne vytvaraju vele mnozstvo melaninu.Vysledkom su hnede skvrny na pokozke..I antikoncepcne pripravky mozu byt pricina..lUDOVO SA PIGMENTOVYM SKVRNAM HOVORI PECENOVE ALEBO TEHOTENSKE,Odborne chloasma.Ked pred menstruaciou a pocas nej skvrny stmavnu,hovori to o rozkolisanej hladine hormonov.

Je tu odvolavka na prirodne liecenie z knihy Psychotronicka poradna ll/nielen /pre chorych,strana 118-120,diagnoza Nadmerne ochlpenie u zien..Okrem toho robit sedacie kupele/kniha ll,strana 131/.Podla knihy psychotronicka poradna l /nielen pre chorych,strany 95 a 96,si prilozit 20 obkladov na zatylok,do oblasti,ktora sa vola turecke sedlo..Do posvy kazdy druhy den zavadzat krem Femigel-3 balenia,v kazdom su 3 tuby..Hnede pigmentove skvrny potierat odvarom z brezovych listov alebo kvetov lipy. polievkovu lyzicu zaliat 2dcl vracej vody a luhovat 15 minut.Zo zaparu z lipovych kvetov mozno urobit i 15 min.obklad.
Domace bielenie.Citronovu stavu na pstihnute miesto /na zapalku omotat vatu a presne namiesto aplikovat/,aj uhorkovu stavu.Too pokozku velmi vysusuje takze len 2 krat za den.Po zaschnuti natriet tvar kremom,ktory obsahuje vit.E.Ijahodova stava a citronova stava zmiesane rovnakym dielom sa moze pouzit..

Citala som,ze olivovy olej s pridanim par kvapiek levandulovej silice pomaha.Treba denne masirovat

Toto bola rada pre niekoho konkretneho.Je na Tebe,ci to vyskusas.

Sirius

skus sa poradit s kozmetickou, myslim ze sa na to pouziva chemicky peeling, nech ti vysvetli vyhody aj rizika a rozhodnes sa, sama radsej nic neskusaj