Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2 mesiace ako samouk?

Príspevok v téme: Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2 mesiace ako samouk?
bezradná18

Moja téma znie ,-
"Ako sa naučiť aspoň na 70% Anglicky za 2-3 mesiace ako samouk ???" -
Viem že čudná ale mňa by zaujímali Vaše skúsenosti,formy učenia alebo štýl...

Môžte mi poradiť knihy alebo slovníky pre samoukov poprípade CD ,alebo internetové stránky,, chystám sa do "UK" tak sa chcem naučiť za 2-3 mesiace aspoň na tých 60-70% po anglicky...viem že v tej krajine sa dá potom doučiť AJ..nie?

prosíím..pomooooc...ďakujem

Lucyan

Ahoj, najrýchlejšie sa naučiť anglinu v krátkom čase, bude vyžadovať hlavne nejaké úsilie a kombinácia rôznych vecí ako učiť sa slovká najlepšie rovno celé vety a frázy a pozerať filmy, počúvať rádio...proste úplne sa vystaviť anglickému prostrediu. A tiež hlavne komunikovať po anglicky. Dosť dobrý je aj program Imitum: www.anglictina-bez-biflovania.sk

Bobo12341

2 mesiace na zvládnutie angličtiny ? Chystám sa vycestovať do Austrálie a znie to zaujímavo ale viem, že moje znalosti jazyka určite nebudú dostatočne. Ak niekto rieši podobný problém ako čo najskôr zmeniť štýl vnímania a učenia anglického jazyka určite by ste si mali prečítať túto publikáciu www.anglictina-bez-biflovania.sk Mne osobne otvorila oči a naučil som sa učiť s väčším nadšením.

hansikr

Ano je to vyborne. Knihu a usb city language guide som dostal od priatelky k narodkam. Dobre vyzera a dobre sa mi z nej uci. Chvalim najmä pocuvanie slovíčok s usb, spravny prizvuk. fajn darcek:-)

slnieckosvieti

Kniha City Language Guide s USB je naozaj výborná, je iná ako ostatné učebnice anglictiny, odporučila mi ju kamarátka, upútal ma aj jej dizajn, tak som si ju kúpila a naozaj neľutujem. Učím sa z nej denne s chuťou, jednu až tri lekcie za týždeň, gramatiku si nechám vysvetliť z videa, slovicka počúvam z audia. Vypočujem si to fakt aj desaťkrát a vtedy si gramatiku a slovíčka zapamätám bez námahy. Prekladové vety si prejdem dva aj tri razy, potom videolektorovi odpovedam na otazky, prehravku tiez opakujem. Toto učenie angličtiny nemá chybu, som nadšená, túto knihu by mali používať aj v školách. Za mesiac som sa z nej naučila viac, ako za celú strednú. Nechápem školský systém, čo na školách učia. Túto knihu jednoznacne odporucam...

DanielPutik

Suhlasim s Rastom. Ja som sa sice ucil nemcinu, ale tiez som so www.speakingfriends.com bol velmi spokojny. Pouzivaju metodu s postupnym opakovanim, a mozem povedat ze na mne fungovala. Som sa naucil slovicka a frazy ozaj rychlo, a to mi hrozne pomaha v komunikacii Rakusku, kde robim.

Rasťo Rýchly

Z mojich skúseností je najlepšie začať slovnou zásobou a frázami. Okamžite sa začne zvyšovať porozumenie jazyka a dá sa na to nadviazať aj čítaním jednoduchých textov a učením gramatiky. Pre tento spôsob doporučujem kurz angličtina online od www.speakingfriends.com

Sám som tento kurz prešiel a bol som milo prekvapený, ako som to rýchlo zvládol.