Problémy s intímnym holenim

Príspevok v téme: Problémy s intímnym holenim
maja266

Ahojte! Poradte mi prosim vas. Akymi holiacimi strojcekmi si holite intimne partie? Ja som prvykrat pouzila Balea jednorazove, teraz Gillete a niesom skoro vôbec oholena :(. Kde je problem? Nestalo sa vam ze ste si pri holeni porezali klitoris alebo nejaku citlivejsiu cast? Ja mam strach si holit okolie otvoru. ako sa oholit uplne dohladka? prosim poradte. dakujem

Sandokanka12

Mam taký menší problém...Našla som si chlapca a jemu vadí že mám na vagíne porast..Mám 18 rokov a ešte som panna preto ju nemám oholenú?..Ako sato vlastne robí?...Lebo ani pazuchy si neholím..Ďakujem veľmi pekne za vašu pomoc

Michaelauzs

Majka, kúp si v lekárni gél na intímnu hygienu Saforelle, vynikajúci !!! Aj na holenie ... a hoľ sa tak, že si v sprche čupneš a treba poriadne rozkročiť nohy, natiahnúť pysky, a som za poriadne kvalitné žiletky ... žiadne lacné jednorázovky ... z nich ťa potom všetko svrbí, bolí, porežeš sa, a pri vyrastaní vrastajú chĺpky ... Veľmi kvalitné sú aj mužské holiace strojčeky, neviem prečo, ale chlapom vyrábajú omnoho kvalitnejšie strojčeky, najlepší je ten najnovší od wilkinsonu ... je drahý, ale oholenie je 100 % hladké, bez vrastajúcich chĺpkov ... každá sme iná ... alebo si vyskúšaj dať depilačný krém, ten ti rozpustí chĺpky, potom si ale poriadne nakrémuj kožu ... :-) Veľa šťastia :-)

danielaaa

uz to pisem asi 7 krat tu do fora :))
Kup si poriadnu ziletku, Venus napr. ziadne peny akurat z nich dostanes mykozu, hol sa iba lactacydom a jednorazovky sa preto volaju jednorazovky ze su na jedno pouzitie, teda sa hned otupia. Ako dievcata holite sa s takymito ziletkami a potom sa cudujete ze mate vyrazky a neviem co este, kupte si normalnu ziletku a budete bez problemov ja mam atopicku a citlivu pokozku holim sa len takto a som bez vyrazok skrabanca a uplne hladucka takze tolko z mojej strany a sa cudujete este ked mate ziletky za 50 centov 10ks.

anjelik9

treba na navlhčenú pokožku naniest gél a ostrú žiletku aspon 3 čepielkovú ja používam s takými flexibilnými hlavicami od wilkinson extra beuty 3 najprv treba pomaly v smere rastu chlpkov žiletku treba oplachovat bo ked tam budeš mať pozachytávané chlpky tak ti nič neoholi :) a potom môžeš skúsiť aj v protismere ale moja skusenost je že to potom zarasta :/ a čo sa týka oblasti medzi pyskami a stehnom ja sa holim od stredu k stehnu tak že si vždy rukou napnem tu kožu takže si zakryjem aj pysky klitoris čiže sa nemôžem ani porezať a ani nemám penu kde nechcem...a určite je dobre učiť sa postupne nechcieť všetko naraz hned vedieť radšej pomaly opatrne a ked trošku získaš prax tak potom ti to pôjde šup šup žiadny strach ani ranky ;) a po holeni bud kokosovy olej abo alverde mlieko s kvapkou tea tree olejčeka nakoľko na čerstvo oholene miesta moc chémie patlať nechcem

rocky111

ja som chalan a holim sa v rozkroku koli hygiene ale aj sexualite! chvalim si to ziadne potenie ale predsa mam problem! : skoro vzdi sa porezem! chcem mat hladko oholene a newiem asi su muzske chlpi trosku tvrdsie lebo ked sa holim na druhy den po poslednom su tam male chlpky ale su tvrde najprv idem po smere ale ked idem protismere vzdi sa porezem a nemam rad tam tie virazky to je lepsie neholit sa vobec cim tie chlpky zmekcim

lenushka058

ja som sa ešte vôbec neporezala, keď si budeš dávať pozor tak ti to nehrozí.. ja používam gél na intímnu hygienu od Nivei a tá má jeden taký typ ktorý je určený aj na umývanie a vytvára hustú penu a je to dobré aj na holenie :) ja sa holím vždy iba v smere rastu, keď som sa proti smeru tak som sa zvykla vyhádzať :/ takto sa síce musíš holiť častejšie, ale čo už :)

kotatko8

Najprv v smere a potom proti smeru rastu...a vacsinou si tam necham tenky pasik alebo vymyslam kadejake srdiecka, sipky a tak :)) alebo pokial sa bojis, ze sa porezes, tak poziadaj partnera, sadni si na vanu, rozkroc nohy a nech ta oholi :) ked sa mne nechce, tak to tak robievame ;))

angela85

no ja by som sa skor chcela spytat ci je aj nieco ine ako holenie a voskove pasiky tie nechcem(znama na to bola, ze nenormalna bolest, bola u kozmeticky na to, ale ze vyrastaju take jemne chlpky). ja mam ten problem s vyrastajucimi chlpkami, ked som si holila v proti smere, strasne som sa vyhadzala a zarastali mi chlpky a ked sa holim v smere chlpkov, tak to nema dlhu ucinnost. no chcela by som skusit nieco ine