Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kupele,wellnes - poradite niečo osvedčene?

Príspevok v téme: Kupele,wellnes - poradite niečo osvedčene?
Lelepele

Pekný večer všetkým,
totot leto by som chcela mamine dopriať nejaky relexačny tyždeň v kupeloch na SR.´Popozerala som toho už dosť len ma napadlo že sa Vás tu opýtam či niekto bol na peknom mieste kde je aj pekná príroda, niečo čo by som mala osvedčené... Hladám predovšetkým služby ako masaže aj všelijaké špecialne bazén saunu a rozné zaujmavé kúry o ktorých som v živote nepoula :)Ak má niekto dobrý tip a je aj cenovo fajn poteším sa ak mi ho napíšete.
Prajem pekný večer

gastanko2016

my sme boli minulý rok na Liptove v hoteli Sojka. Bolo tam super. Pekné prostredie, bazén, vírivky a super jedlo.

Rena113

Hotel Aphrodite v Rajeckých tepliciach, ja som kúpila tento pobyt mojim rodicom a boli velmi spokojni. Vsetko je v jednom komplexe.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.