bacile v nose

Príspevok v téme: bacile v nose
jacub

Dobry den. Dlhsiu dobu ma semtam pobolievalo hrdlo, a mal som slabu nadchu, ale ako prislo, tak odislo. asi pred mesiacom ma to draplo silnejsie. Silno zapalene hrdlo, zelene hlieny ktore som ani tak nesmrkal, ale skoro vsetko mi to stekalo, a dost som kaslal. po tyzdni som sa odhodlal ist k lekarke. Ta mi na to dala CEFZIL 500mg, STOPTUSSIN a PAMYCON a urobila mi vyter nosa a hrdla. Vysledky z toho boli v hrdle nic a v nose MORAXELLA CATARRHALIS. A kedze to co som bral malo zabrat na to co nasli lieky som len dobral, dve balenia a siel som na kontrolny vyter. No hrdlo ma viacmenej nebolelo, ale stale mi stekaju hlieny a ani kasel nepresiel. dnes som bol po vysledky kontrolneho vyteru a prezmenu mam v nose nalez STAPHYLOCOCCUS EPIDERMIDIS. Tak som sa hned objednal na krcne, avsak prvy volny termin je az 28.7. Mam dovtedy len cakat, alebo si mam zatial nechat nieco predpisat od obvodnej. Je mozne zbavit sa toho aj bez atb? kasel mi 3 dni dozadu prestal po par salkach cibuloveho caju, no stale ma trapia stekajuce hlieny.a este jeden dotaz. priatelke nasli pred nedavnom v posve STREPTOCOCCUS AGALACTIAE. Nemozu moje problémy pramenit z toho, ze praktizujeme oralny sex?
moc vdaka za radu.