Miss sporty make-up

nicolette

make up od miss sporty? no určite.. horší make up som nezažila.. aj keď.. niekomu vyhovovať môže.. mne zanechával šupinky po tvári, aj keď som si ho dávala minimum.. navyše ma z neho svrbela pokožka na tvári a mala som červené fľaky.. najlepší je podľa mňa - dermacol CAVIAR LONG STAY MAKE-UP & CORRECTOR... ten je super podľa mňa

jankaaaaaaaaa

tiez som kedysi pouzivala makeupy od miss sporty, boli to moje prve makeupy. boli celkom fajn, neboili sice usper krycie ani nevydrzali na tvari dlho.. ale na zaciatok boli dobre za tu cenu

ivinka45

miss sporty je hrozna znacka.....light energy som mala a je hrozne mastny a to mam suchu plet a vobec nekryje, a j bledy odtien je nejaky divny oranzovy
ja odporucam skor maybelline, loreal, dermacol........, su sice drahsie, ale aj o to kvalitnejsie

zuzu 21

ahoj selena96 mohla by si mi prosim ta pomoct ?v oblasti t zony mam mastnu plet a mam aj upchate pory kt. sa neviem zbavit a taktiez sa mi stale robia vyrazky a ked si ich vytlacim sa mi po nich spravia hnedy flaky co mam pouzivat a robit aby som sa tohto problemu zbavila dakujem

zuzu 21

ahoj selena96 mohla by si mi prosim ta pomoct ?v oblasti t zony mam mastnu plet a mam aj upchate pory kt. sa neviem zbavit a taktiez sa mi stale robia vyrazky a ked si ich vytlacim sa mi po nich spravia hnedy flaky co mam pouzivat a robit aby som sa tohto problemu zbavila dakujem