Miss sporty make-up

selena96

Ahojte dievčatááá..
Ako som si pozerala máte problémy s pletou
je to normálna vec ,a tieto problémy by sa mali riešiť .
1.Nikdy nepouívajte tie krémy ktoré nie su značkové alebo nie su v dobrej lekarni

2.ked jej vaša plet mastná kazdé ráno si vasu plet umyvajte olvivovým mydlom +vecer
vhodny pripravok nan tento problem Je-NEUTROGENA SHINE CONTROL

3.Ak je vaša plet velmi citliva a máte aj pupienky tak ich nevitlacajte !!!!len vtedy ak na pupienkoch vidíte malý biely fliacik .Na to je vhodny prípravok z morskej soli ktorý sa dá kupit v kazdej lekarni !!!verete mizabera to!!_AKNESOL

4.Ak máte len malé cierne bodky pouzivajte _NIVEA VISAGE _CLEAN AND CLAR

5.Whodný pripravok na ZAKRITIE A ODSTRAnenie pupienkov je pouzivaát _AKNECOLOR ....V kazdej lekarni sa dá najst tento prípravok ::

6.ked má niektrá z vás suchu aj citlivu plet .pouzivajte mlieko na plet napr.OD NIVEA VISAGE

7.ZIADNE PUDRE NEPOUZIVAJTE KED VASA PLET JE MLADA ...puder sa odporucuje od 25 rokoch zivota verte mi vasu plet by to vysušilo a mail by ste este viac pupenkov

8.ked je vasa plet malda napr16rocna a chcet epouzivat neaké krycie farby su nato vhodne prípravky-so minerálnymi zlozkami napr.zo zlata

9.Zakladná starostlivost -pouzivajte nocne krémy od NIVEA

10.apodstata cistej a hebkej pleto je zároven aj strava.menej solit
menej jest cukor
NO ALE KED MA NIEKTORA Z VAS RADA SOL SOLTE Z MORSKEJ SOLI -ktora sa da kupit v obchodoch napr.Jednota

Viem aké je to mat skaredu plet.A ked Vám moje rady nestacia obrátte k doktorovi!!ktorý vám nan 100% pomoze
SOM expertka na plet ...viem o nej vela
a dufam ze vám moje rady posluzia a budete sa cítit skvelo kazdý den ....mozete sa pytat otázky na tuto stranku budem chodit CASTO !!

kaja33

miss sporty nie je ani make up. ja som sa tiež rozhodla vyskušat ten light energy, a to ked som si ho išla naniest na tvár tak sa behom sekundy vstrebal. robil mi nepekné flaky,nič nezakryl,mala som z neho vyrážky a ako napísala Shitt tak behom hodiny make-up z tváre zmizol:D už nikdy viaaaac!!!

zuzika338

ja mam tiez zmiesanu plet...a mozem povedat ze make-up miss sporty light energy he hrozny! vobec nezakryje, robia sa mi flaky, no hruza...teraz som si kupila make-up od znacky essence(clear a matt) a mozem povedat ze je dobry:)