neurolog - psychiater AD

Príspevok v téme: neurolog - psychiater AD
paskuda_

Ahoj. V tychto dnoch mi neurolog zistil tetaniu stredneho stupna. Dostala som Neurol - no nejak nemam pocit, ze pomaha, beriem len polovicku, aj ked mi hovoril, ze kludne mozem celu dvakrat do dna. Tetania nie je pre mna az taky problem, rysuje sa iny. Neurolog mi tvrdi, ze mam depresie, ze nemam ziadnu mimiku tvare a ze som strnula. Nemyslim si, ze mam depresie. A nemyslim si, ze neurolog to vie posudit. Chce mi nasadit antidepresiva. Ja by som vsak radsej zasla za psychiatrom (chystam sa dlhsie so soc.fobiou), nech ten urci, ci mam alebo nemam depresie. Myslim si, ze ked je clovek introvert, nemusi mat hned depresie! Co vy na to, spolahnut na neurologa, ci skusit psychiatra? Predsalen, myslim, ze antidepresiva su dost radikalny liek a nerada by som takto hazardovala.

hujer

Zabudol som dopovedat, ze tie AD na mna ucinkovali zle, kedze som predtym ziadne depky nemal...Po troch tyzdnoch uzivania mi to tie depky skor vyvolalo..Dnom,kedy som tie tabletky vysadil mi bolo znova fajn.. Takze..Antidepresiva jednoznacne LEN u psychiatra!

hujer

Mne neurologicka predpisala AD po dvoch otazkach! Ani na tie som neodpovedal s urcitostou..Pritom moj problem bol uplne iny (derealizacia/depersonalizacia)