Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

oblicky, pecen, srdce

Príspevok v téme: oblicky, pecen, srdce
SomKtoSom

rada by som sa vas nieco opytala a ak budete niektori ochotni, budem rada, ak mi odpoviete.
ak ste boli na sone, ktore dopadlo v poriadku, mozu sa vylucit problemy s oblickami a problemy s pecenou?
ak ste boli u svojej obvodnej lekarky, ktora vas pocuvala a povedala, ze je vsetko v poriadku, mozu sa vylucit problemy so srdcom?
prosim, ak mi viete dat odpoved, budem moc vdacna.

RNG

kazdy test ma urcitu rozlisovaciu schopnost, tj je nepresny. Na sone nepoznas zapchatie ciev a objekty mensie, ako milimeter-dva. Nevidno na nom ani zapaly. Sono je vseobecne dost neprehladne a vselico nemusi na nom byt vidiet.
Takze odpoved na dve otazky je, ze napriek tomu, ze sono nic neukaze, moze byt v tele problem, ci uz v ladvinach, peceni alebo na srdci.
Na to su rozne testy a kazdy z nich nie je 100%
Ako kuriozitu mozem spomenut jedneho mojho zakaznika, ktory presiel kompletnu zatazkavaciu skusku na srdce, s holterom na beziacom pase a schodoch, lekar mu dal 100% bezchybne na srdce, a 5 krokov za dverami ordinacie, ked odchadzal od lekara dostal masivnu srdcovu porazku. Na stastie to prezil, ale to len ilustruje, aka je nepresnost a nedokonalost vsetkych diagnoz.

RNG

Kazdy organ sa postupne zanasa, cevy sa pokryvaju nanosmi, cirkulacia zhorsuje az je z toho problem.
Lekari neadresuju cistenie ciev ani jednotlivych organov, cakaju, az sa poskodia alebo zlyhaju. Potom robia diagnozy(na zahori by to nazvali"s krizkem po funuse")
Cievy treba cistit lecitinom 1 az 2 krat tyzdenne plna lyzica.
Na srdce je dobre brat vacsie davky vitaminov C a E(3 gramy/400IU), ktore prispievaju k vyrobe kolagenovych vlakien, co je konstrukcia vsetkych organov, najma srdca.
Pecen treba detoxifikovat, aspon raz rozne pouzit protokol dr Berksona, 3 tyzdne. Pripadne riedit zlc a zvysovat jej tok ciste branim sylimarinu, co odmori pecen, zabrani tvoreniu zlcovych kamenov.
Ladviny cisti dostatok vody, v pripade kamenov sa daju rozpustit cajom z byliny chanca piedra.
Na creva je samozrejme vlakniny a probiotika, na zaludocne travenie kyseliny a enzymi.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

oblicky, pecen, srdce - Fórum - ZDRAVIE.sk