Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môj príbeh s akné

Príspevok v téme: Môj príbeh s akné
Sunnygirl

Dostala som sa na túto stránku, akurát sedím u kamošky a tak vám napíšem svoj príbeh s akné. Takže môj boj začal už v 15 rokoch, vtedy som začala mať problémy s trávením. Moje akné sa mi stále zhoršovalo a niekedy to bolo také zlé, že som sa hanbila vyjsť z domu. Mastičky, géliky, kozmetička nič nepomáhalo. Antiknocepciu mi dať nechceli, čomu dodnes nechápem. Nakoniec som skončila na antidepresívach z toho všetkého, liečili mi depresie z akné. No povedzte. Akože tí lekári sú niekedy tak nechápaví. samozrejme, že sa mi ksicht ešte zhoršil, lebo branie AD to môže spôsobiť. Po rokoch sa našiel človek, čo mi tvár naozaj liečil, dal HAK a Roac. a všetko bolo okej. Ja tým chcem len povedať, nedajte sa odbiť!!! Od začiatku som mohla žiť normálny život, nebyť takého nepochopenia môjho problému. Všetci to brali na ľahkú váhu a mňa to ubíjalo. A nakoniec som mňa spravili psychoša.
Je to normálne? Je mi z toho smutno ešte dnes. Preto bojujte za seba!!!

Sunnygirl

dievcata, ale ja som HAk brala ako ochranu k ROA. kedze sa nemoze otehotniet!!! po pol roku som ju vysadila. A odvtedy mam dlho pokoj:).
Inak pravda, je ze som prekvapena, ze vela koznych dava HAK aj na male akne( i ked v tom case mne na tazke nikto dat nechcel, teraz je to ine). To by som si ja zasa nedovolila. Ale ja som to uz mala hrozne, nemohla som sa ani v noci otocit, co ma tvar tak bolela.

lenuliatko

ja som tu stale mozno nie tak casto ako niekedy.vies s malou je vela prace:) ale prijemnej.
teraz som viacej v teme cakam malinke ale...
takze sa mozes aj pripojit hocikedy aj dd tam je.a hockedy prispejem aj do inej temy ked mam ocom napisat.
no a ja mam konkretne s cervenym svetlom.
JE UUUUUZASNA.nechcem robit reklamu ale proste je najlepsia na svete.sice draha ale je na vsetko.aj na tany.manzel si privrel palec a nasvecoval si to s lampu na druhy den rana bola mensia a uz nebola taka ziva.je to na vsetko dobre.aj na bolesti hlavy klbou na akne ani nehovorim aka je super.aj na vrasky tusim.na vselijake kozne ochorenia.na jazvicky.ja som ju pouzila na jazvicku ktora mi ostala po pearcingu a uz ju nemam.veeelmi ju odporucam :)

mirka 23

Lenuliatko, ty si tu dlho nebola, že? Ako sa máš?
Ta biolampa ti pomohla? Mamka si ju kupila, tak musim vyskušať, keď budem pri nej.

lenuliatko

ja suhlasim s mirkou.HAK podla mna nie je najlepsia rada pre mlade dievcata.Hak nie je na liecbu akne ale na ine veci.
skor ist na interne vysetrenie a nie sa vrhnut hned na HAK.ja som sa tiez dost vyhadzala a mala som to stale horsie tiez som nechapala.nakoniec mi zistili zapal zaludka a helikobaktera.kupila som si lampu BIOSTIMUL a po niekolkych tyzdnoch moja plet bola na nepoznanie.teraz nemam absolutne ani bodku a plet hladku ako moja niekolkomesacna dcerka.a nepouzivam ani peeling ani ziadne somariny.len ta lampa a to je vsetko.takze ja som zato ze ziadna chemia kvoli akne.na helikobaktera som lieky brala aj na zapal lebo to je potrebne ale kvoli pleti nikdy.

Sunnygirl

ifka teba tu niekedy čítam, ale dík, ty máš na všetko len aloe, možno niekomu pomôžeš, ale ja teraz žijem a mám sa skvelo! konečne!

Sunnygirl

ale ja už mám dávno potom:), krvné výsledky priam vynikajúce, dr. povedali, že kiežby mali takých pacientov!!!!!Takže mne to veľmi pomohlo.

mirka 23

Bolo treba riešiť problemy s travenim, nie sa dodrbať chemiou. Akne ti sice zmizlo, ale zdravie si si dokafrala.

ifka1

hak a roacutan je najhorsia mozna liecba pre tvoju tvar.tu mozno v poriadku na cas budes mat. po case sa u teba objavia ine ovela zavaznejsie problemy. drzim ti palce. :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môj príbeh s akné - Fórum - ZDRAVIE.sk