Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TECHNICKA OTAZKA-PC,ako prehodit OWNERA???

Príspevok v téme: TECHNICKA OTAZKA-PC,ako prehodit OWNERA???
xyx

mame so sestrou spolocny PC,kazda svoje uzivatelske konto,sestra(resp.jej konto)je OWNER,lenze ona vyuziva na PC iba internet-a aj to len na chat,ja naopak vela stahujem,posielam z PC do mobilu atd....a ked nie som owner mam to komplikovane,preto by som si to chcela s nou vymenit-chcem byt ownerka ja,ale chcem aby vsetky udaje,priecinky ostaly neposkodene,teda aby nase konta boli zachovane,iba aby funkcia owner presla na moje konto,myslite,ze sa to da???

rofl

a nestacilo by zmenit uzivatelske prava? aby si mala prava ako administrator cez my computer/control panel/user accounts ? ci to si uz skusala?

sway

Ani podla tohto by to neslo?
www.pctools.com
Keby som to niekedy robila,poradila by som,ale takto jedine google alebo sa skus spytat na nejakom fore o informatike.
Este ma napada uplna blbost a to prehodit si ucty a skopirovat svoje subory na sestrin a sestrine na tvoj,zmenit heslo a bude:-)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

TECHNICKA OTAZKA-PC,ako prehodit OWNERA??? - Fórum - ZDRAVIE.sk