Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tekuta ocna linka-davate si aj na sliznicu?

Príspevok v téme: Tekuta ocna linka-davate si aj na sliznicu?
lilienqa

davate si tektu ocnu linku aj do vnuta oka-na slznicu?ako?nestipe vas to?lebo ja som si doteraz davala tekutu len na horne viecko,na sliznicu kajalovu ceruzku-ale ta dlho nevydrzala,zato nedrazdila ma ako ta tekuta a to oci nemam neako obzvlast citlive.obcas sa mi stalo ked som to skusala,ze sa mi linka posunula do oka a potom mi behali po ocnych bielkach take machulky,dost nechutne...

KikushQa

Ehm tý ľudia ktorý si myslia že očná linka patrí na sliznicu asi niesú v poriadku pretože sa rozteče a to vždy!!A najmä vtedy keď niekdo plače!!! A to sa niektorým ľuďom alebo týnejerkám stáva..Mám síce len 14 rokov ale tak teda v očných linkách alebo inej kozmetike sa vyznám!! Preboha ľudia spamätajte sa hej?? A dajte na rady tej baby čo tu má meno že samozrejmá!!! Jasné?? Ona sem napísala dobrú radu!! Konečne nejaký nomrálny človek ktorý sa spamätal a vie ako sa také niečo používa!! Nič v zlom pre tých čo nevedia ako sa to používa ale nieste kompletný!!

tinulik24

mimochodom - včera som si kúpila tekutú linku od Astoru - je perfektná !!!- vodeodolná čo je fakt super na tieto horúčavy, stála 6,90.

tinulik24

no prebolka ty sa asi moc v tej "kozmetickej móde" nevyznáš....Nie je totiž linka ako linka. Samozrejme to čo si kreslia na oči dnešné trinástky typu "emo" vyzerá dosť odlišne od liniek ktoré sa používajú pri bežnom dennom make - upe, možno preto si si takého linky ešte nevšimla lebo vyzerajú úplne normálne a prirodzene prispôsobené jemnému líčeniu. A pre Lilienqu - na sliznicu by som to radšej neskúšala, môže ti to spôsobiť zápal.

samozrejmá

Tak par nazorov sa ma tu pomaly dotklo :)) Ja som tiez blondinka, plet mam sice teraz opalenu, ale davam si ciernu linku po cely rok.. ale pouzivam len tie s tenkym jemnym stetcovym hrotom, ktora kresli uplne tenko, zasadne pouzivam drahsie linky - ako Bourjois, Dior, Lancome a aj cez leto je to uplna pohoda. Kreslim si to len na horne viecko a take tenke, ze si kazdy mysli, ze mam take huste mihalnice, to ani nie je poznat, ked si to nakreslis tesne k mihalniciam (ale z vonkajsej strany samozrejme, nie na sliznicu, v ziadnom pripade!!!) a kazdy mi to chvali, dokonca kozmeticky sa cuduju, aky mam presny tah. Ale to je praxou :) ja by som uz bez tekutej linky nevedela existovat a to pracujem na vysokom bankovom poste, nerobim ziadnu slapku, ako tu niekto pisal, ani nemam 11rokov, ale 29.. skor by som povedala, ze to nezalezi od postu a veku, ale ci si to niekto VIE naniest spravne! aby to vyzeralo prirodzene.. viac "slapkovsky" mi pride v tychto horucich dnoch licenie typu "slivkovych" oci a este tam ma zrazeniny..ale to je kazdeho vec vkusu.

prebolka

presne, tie linky u bab za bieleho dna su strach a hroza. Ved to uz ani nie je moderne. Mozno tak pre prostitutky. Toboz nie v lete.

lilienqa

a teraz to leti hlavne u velmi mladych bab,11-12 rocnych!!!(myslim,linky vseobecne)ale kebysi aspon davali len jemnucke,tenke,ale oni aj pomaly centimetrove...bez tienov,bez nicoho...
a najhorsie je ked si da ciernu baba s bielou pletou,blondinka...

lilienqa

diki baby,myslela som si to...len kamoska ma stale navadzala nech to vyskusam,ona si ju dava na sliznicu a nic sa jej neroztece,nepochopim to...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.