Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Elektrosmog - základové stanice mobilných operátorov

Príspevok v téme: Elektrosmog - základové stanice mobilných operátorov
bludicka76

V poslednej dobe sa u mňa vyskytli zdravotné problémy, ide najmä o chronické bolesti hlavy, poruchy spánku, hučanie v ušiach, brnenie vo svaloch, zväčšené lymfatické uzliny, poruchy srdcového rytmu - búšenie, poruchy koncentrácie, doslova výpadky v myslení a stála únava... po dlhšom pátraní som zistila, že za zdravotné problémy môžu základové stanice mobilných operátorov, tzv. bts-ky (Base Transciever Station), v blízkosti môjho bytu je ich nainštalovaných niekoľko na strechách panelákov, súvislosť medzi zvýšenou hladinou vysokofrekvenčných elektromagnetických polí s mojimi zdravotnými problémami som zistila tak, že v byte sa nezdržujem trvalo, časť mesiaca bývam na inom mieste a tam tieto problémy nemám, akonáhle sa vrátim do bytu, po dvoch hodinách intenzívna bolesť hlavy, pritom predtým som nikdy v živote bolesti hlavy nemávala. Študovala som túto problematiku v zahraničných zdrojoch a táto tematika je veľmi diskutovaná hlavne v Nemecku, Rakúsku, Británii...je tam veľa občianskych združení, ktoré bojkotujú výstavbu týchto vysielačov v husto obývaných častiach miest, u nás je takmer nemožné nájsť solídnejšie informácie, zaujímalo by ma, či má niekto podobné problémy.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Elektrosmog - základové stanice mobilných operátorov - Fórum - ZDRAVIE.sk