Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

buducnost deti: otec schyzofrenik matka s maniodepresiou

ponorinka

Moja sestra trpi chorobou, ktora je dedicna, pred pocatim sa chystame s manzelom do genetickej poradne. Ja nerada riskujem, najma, ked sa jedna o tak dolezite veci. Co sa tyka tych deticiek, ja ich chcem kvoli manzelovi, tuzim porodit jeho deti, nechcem sa starat o hocijake dieta, bez neho by ma ani nenapadlo mat deti. Ale prave preto, ze toho cloveka neskutocne lubim, chcem mat jeho drobca. Takze neadoptovala by som, nemam v sebe potrebu sa silou mocou starat o cudzie dieta.

ponorinka

Genetika hovori nie. Schizofrenia je dedicna. Je vysoke riziko hrozby, ze ju zdedia aj deti. No s panombohom taka rodina...Keby som vedela, ze mam dedicnu chorobu, deti mat nebudem, aj ked manzela milujem a samzorejme, ze by som ich chcela, ale preco by mali trpiet? S takouto chorobou vam deti nedaju ani na adopciu...Vlastne mat je hazard!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

buducnost deti: otec schyzofrenik matka s maniodepresiou - Fórum - ZDRAVIE.sk