Preco muz nechce oral?

Príspevok v téme: Preco muz nechce oral?
Mama mia

Je mi to zahadou, ale priatel sa stale brani oralnemu sexu. Ked sa spytam preco, tak sa vyhyba priamo odpovedi a povie ze sa hanbi. Lenze sme spolu uz 4 roky z toho 2.5 zijime aj intimne. Mne oralny sex este nikdy nespravil a za tu dobu mam snad viac komplexov v sexe ako na zaciatku :( cize ten oral by som ani neprijala aj ked ma to laka samozrejme. Dakujem za dake rady ohladne dovery dvoch ludi v sexe...

poi9

asi ti smrdi suska a potom si aj on mysli , ze mu smrdi vtak , tak preto odmieta ,
kazdemu nechuti oral niekomu sa hnusi , ved kto to videl smradi vylizovat a davat do ust fuj

redbullka

Niektorím chlapom sa to hnusí, niektorí su na tom závislí.Je to dačo nenormálne :-). Ale aj dá sa bez toho žiť, musíte sa porozprávať alebo s ním vybabri že ked on tebe nie tak ani ty jemu :-). treba sa porozprávať :-). nakoniec sa mu to zapáči :-) veľa šťastia :-)

anonymka17

Ja mám podobný problém. S priateľom sme to ešte neskúšali, ale on mi povedal, že sa mu to hnusí. Ja by som to chcela vyskúšať. Ale nechcem ho do toho nútiť. Ako ho mám presvedčiť, aby sme to aspoň skúsili?

usiko

musite sa o tom otvorene bavit, ak nie, tak pouvazuj, ci ti vztah bez takej dovery stoji za to....ak stoji, musis sa s tym zmierit, alebo cakat, ze hadam raz.....

jully

možno sa fakt hanbí,bojí sa že ti to nebude chutiť,voňať,atď...najlepšie padne otvorený rozhovor,ale nie pred ani po sexe...len niekde na lavičke vonku...nenápadne nahoď tému okolo sexu a taak...ja to tak vždy robím :)možné je všetko...povec mu aspoň že to chceš vyskúšať...a táák

niekto

komunikacia musite sa o tom otvorene rozpravat
pravdepodobne sa boji ze ti to bude neprijemne alebo sa proste hambi
skus sa snim o tom porozpravat po milovani mozno to pojde lahsie teda ak nezaspi :oP