blbnú hormóny, cvičím, málo jem, no váha stúpa !!

Príspevok v téme: blbnú hormóny, cvičím, málo jem, no váha stúpa !!
hormony

je tu niekto s podobným problémom?
cvičím na orbitreku, jem zdravo od februára, kedy som vysadila antikoncepciu, nedostala som menzes 4 mesiace..telo mi nereagovalo na pohyb ani diety. znovu som nasadila antiku, moje hormony zošaleli, cvičím ako blázon, skoro nejem a moja váha len stúpa..som z toho zúfalá, je tu niekto kto má niečo podobné?
moc dakujem za každú reakciu

vodica

a ako dlho uz cvicievas? ak fakt dlho tak to je ozaj tymi hormonami, jedine sa asi s lekarkou poradit, a ak cvicis len par mesiacov alebo tak, tak asi to chce cas...

ja tiez cvicim, vaha ide velmi pomaly dole (1 kg za 2-3 tyzdne), ale ta voda ma stve strasne... hocico co si oblecem co mi je aspon na jednom kusku tesnejsie (tym nehovorim ze male:D ) tak mi to robi faldy :(

hormony

vodica

ide o to,že ja ked som brala antiku,ja som mala v poho postavu, nič..len ja som pribrala z iných dôvodov, za čo si sama môžem..ale zhodiť mi to nejde..a nikto mi nevie pomôcť..si nevieš predstaviť kolko cvičenia robím a váha stúpa..ale na postave sa mi nezdá že priberam..nechapem..

ja som bola presne mlandrava a tak..a teraz sa mi spevnilo telo to citim ale není to ono..chce to šport

vodica

boze ja mam uplne rovnaky problem!!!
tiez som nemala 5 mesiacov menzes tak som zas musela nasadit antiku a tiez po nej ne a ne schudnut... ked som ju brala aspon nieco malo slo dole, ale teraz zas nic... ale vsimam si ze som taka nejaka makka mlandrava ked ju berem, asi to bude len sama voda... len aj tak.. toho sa ako zbavit???