steward/letuška

dobra vila

n1kol - obvykle je ta najpriatelnejsia hranica prave do 3.0, ale to zalezi aj od spolocnosti. Vacsine to prekazku nerobi, pokial mas sosovky s vyssimi dioptriami.
Ale... laserovu operaciu oci by si nechcela podstupit? A mas po probleme a aj pokoj od sosoviek resp.okuliarov :)
Nahod si stranky spolocnosti a vsetky tam maju podmienky, len si ich uz nepamatam, ale viem, ze tam su. Good luck.

n1kol

ahojte,chcela by som skusit pracu letusky.nosim kontaktne šošovky a mam vyssie dioptrie (3,0 a 4,5) myslite si že je to prekazkou ?? dakujem za odpoved

dobra vila

Naty, nie, nebol, aspon ja nie a ako stale tvrdim, tam by som nikdy ani nesla... to uz teda je "spolocnost", vyber si inu :)

07natuska

no bol niekto na pohovore pre reinair ( ospravedlnujem sa neviem ako sa to pise ) bo ja som nesla a znovu ma volaju v decembry ale nemam pas tak asi nepojdem :D

Boeing

Môže sa stať , že daná spoločnosť má to neviem ako to nazvať-stanovisťe aj na Slovensku , letuška/steward je zo Slovenska ,ale dajú ho , že jeho tým centrálnym , alebo ako to nazvať letiskom, bude niekde napríklad v Taliansku alebo tak ? Čo potom ?

07natuska

no a este som bola pozvana aj pre wizz air ale pohovor sa kona v prahe tak neviem a ani moc dobre tuto spolocnost nepoznam tak sa vas chcem len spytat ci nema niekto stymto skusenosti ..dakujem :D)

07natuska

ahojte no bola som pozvana na konkurz pre ryanair ma tu stou spolocnostou niekto aj dobre skusenosti ci ani nie???? no lebo kurz je celkom za dobru cenu ze 550+200 eur co je oproti minulym cenam dost nizsie tal len preto sa pytam??