Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

žilky na nose?

Príspevok v téme: žilky na nose?
pipinko

ahojte vsetci, moj problem .. je...
teraz ked take slnka silne byvaju, rad chodim von ..aby som sa trosku spiekol :D teda opalil... som taky typ,ze cely rok biely.. a ked sa opalim tak skor do cervena :( no a... jak som si neska pozeral na nos... myslim do zrkadla, pozeram ze... take fialkove žilky trosku, malinke tam mam na bokoch nosa... nepaci sa mi to vobec :( moze to byt z toho slnka?
dakujem za odpovede vopred vsetkym..
majte sa

fadsa

ja mam predpisany ascorutin na pavucinove cievky a zilky na nohach + zacinajuce krcove zily, ked ho uzivam dlhodobo vysledky vidim, ale ked ho vysadim tak sa to vracia do starych kolaji

vychodniarka

no vidite, ja sa ani neopalujem a mam tiez cerveny nos..kryjem to makeupom, ale tie zilky su strasne..jak alkoholicka a moja babka to tiez mala, tak asi dedicnost..uz som aj myslela na plastiku, ci by zabrala..od puberty to mam
ten rutin ako objednat ? ked zabera, tak skusim, mozno sa toho aj konecne zbavim

mirka 23

bibi, nebrala som askorutin, ale len Rutin z USA od Puritains a po mesiaci mi zmizli žilky na nohách. Tak nechapem čo davaju do toho askorutinu, že vôbec nezabera. Sa mi len potvrdilo, že zo slovenskej lekárne fakt nič netreba kupovať.

bibi...

Cievky že by sa stratili od Ascorutínu?Pochybujem.Aspon som také zázraky nezistila.Mávam doma Ascorutin,aj mi pomáha ked mám silnejšiu menštruáciu.Bola by som rada keby sa mi od toho stiahli tie cievy,cievky no nezbadám taký učinok.

mirka 23

Na cievky treba prať Rutin, ak sa ti to objavilo na nose, objavi sa ti to aj inde. Treba posilniť cievy. Na Slovensku dostať Askorutin, tak možno pomôže. Mne pomohol Rutin, zmizli mi žilky na nohách, ktoré som mala niekoľko rokov.

567

:D nemyslím, že to bude kvôli posilovaniu
to sa nedá povedať, že z čoho. možno je to aj dedičné. Tak ale keby ti to moc vadilo dajú sa odstrániť nejakými tými prístrojmi

pipinko

no neviem ,mozno aj...
a z coho sa tebe popraskali ? ja dost aktivne cvičím , v posilke... a niekedy az mi oči vytláča :D taky trening byvava masaker... moze to byt tym ? :( ale to by som skor povedal ze nie,lebo... makam uz 3roky a nikdy taketo nic som nemal problem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

žilky na nose? - Fórum - ZDRAVIE.sk