Mam ju ako opuchnutu

mimika

asi mate pravdu,a mam to s nim skoncit.No teraz to nejde,on je na vozicku no a rozchod by mu mozno ublizil.On sa priputal na neho iba teraz nedavno.Uz neviem co mam robit.Raz mi povie ze sa mu taka pacim a druhy krat mi povie ze som ako prasa.Uz mam v tom vsetkom zmatok.Lubim ho no uz asi dalej nevydrzim.Tak ci tak vam dakujem.Ste jediny ktori so mnou hovoria.Dakujem

tina

nechcem sa tvarit ako odbornik, ale myslim si ze ked ta pri tvojich mierach teraz takto zhadzuje, co asi bude robit o par rokov? V tvojom pripade by som sa zamyslela a ked nic tak aspon skusila mu robit to co on tebe-ci by sa chcel aj on tebe pacit(tak ako ty jemu napriek tomum ako ta zhadzuje).Vacsina tych co maju komplexi si to kompenzuje na inych. Zamysli sa nad sebou, ci chces pocuvat take dristy...

Hanka

A este sa chcem spytat, prepac, ze rypem, ale stoji za tu lasku, ked ti podryva sebavedomie? Neviem, teda aky je vas vztah, ale ja potrebujem vediet, ze som pre svojho partnera dokonala a ze ma bude lubit aj ked nahodou priberiem alebo zostarnem. alebo sa mi nieco stane, budem mat nejaku autohavariu alebo tak a budem ochrnuta. ja si jednoducho potrebujem byt ista, ze ked mi bude najhorsie a ked ma aj hoci cely svet bude neznasat, bude tu on a prenho budem najlepsia a jedina. Nie som si ista, ci ti ten tvoj priatel dava co i len zdanie tohoto tu a to je podla mna velmi dolezite.

mimika

dakujem vam za prispevky.No ja ho velmi lubim a chcem sa mu pacit.Az do teraz som si nemyslela ze som skareda,alebo tucna,no v poslednom case nad tym casto uvazujem.Ale aj tak vam velmi pekne dakujem.Este nieco pre samotqa: holim sa,nechavam si pasik. Ani to nepomaha :(

hanka

Tvoj priatel je magor. Bez urazky. Ja meriam a vazim tolko isto, co ty a ak by sa mi niekto opovazil povedat nieco take, tak by som ho asi ... :)
Ja som kedysi mala dost male sebavedomie, a dost sa mi zvysilo, ked mi jeden kamarat ukazal nahe fotky "atraktivnych " bab, co vznikli na jednej oslave, na ake ja teda nechodim. Pokial ti tam nerastie dalsia hlava, tak je to ok:) a vychudnuta suska je omnoho skaredsia, ako taka, co ma obliny.
Zaujimalo, by ma ci si aj o tebe mysli, ze si tucna, pretoze ak hej, tak nie je problem v tebe ale v nom...
A teiz by ma zaujimalo, akeho ma on vtaka, ze tak kritizuje::(

lu

nic si z toho nerob.mna sa moj priatel tiez minule pytal ci sa mi ta moja nezda vacsia ako druhe.v casopisoch sa po takom niecom nepozeram tak neviem.asi to mame od prirody.netrap sa tym.hendykep to urcite nie je.

lenusik

to je v pohode,ja mam vecsi problem ktory sa aj hambim povedat...no tak sa netrap,radsej mat taku ako mas ty ako mat taku ako mam ja:-(

tea

radim vymenit priatela...poxybujem, ze on tam ma 25 cm a vysportovane telo... miluj svoje telo take, ake je. Kazda sme ina a to plati aj o nasich intimnych partiax...nakoniec, co sa nepaci jemu, bude sa pacit niekomu inemu. Ty sa tym netrap, zmenit sa to cvikmi asi neda, mozno operativne. Tucna urcite nie si!