Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako sa chranit pred prasacou chripkou

RNG

velke davky vitaminu C znicia virus pomerne velmi rychlo, za den-dva. Ja osobne beriem 1 az 1.5 gramu esteru C s bioflavonidmi kazdu hodinu pri viralnom utoku, dokonca sa znazim to dodrzat aj v noci(3 gramy kazde 3 hodiny, aby som sa aj troch vyspal)
Zatial som porazil za poslednych 10 rokov kazdy virus za 2-3 dni.
To iste sa tyka mojej manzelky a viacerych ludi, co na tieto rady povodne vychadzajuce od Linusa Paulinga dali.

radca

Vitamin C sa doporucuje ako prevencia, nie ako liek, pri vsetkych virusovych ochoreniach. Je to z toho dovodu, ze zlepsuje pojivove tkanivo, ktoreu virusy a bakterie rozpustaju, aby sa dostali do tela.

tereeezia

Peto T, ak sa mi dobre zda, ty pri vsetkych zdravotnych problemoch radis mega davky vitaminu C.
preco?
ja som sa docitala, ze nadbytok vitaminu C sa aj tak vylucit mocom. a tiez som sa docitala, ze megadavky vitaminov vedia viac uskodit ako pomoct. tak ako to je?

Peto T

Podporou imunity. Je o tom na inych forach dost informacii, najma pri teme Herpes. V skratke:
-dostatok spanku
-rodinna pohoda
-eliminovat stres
-hygiena ruk a celeho tela
-pestra strava
-eliminovat rafinovany cukor
-vela cistej vody (nie brblavych sladenych napojov)
-doplnkovy vitamin C (mnohonasobne viac nez ODD), zinok, selen.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako sa chranit pred prasacou chripkou - Fórum - ZDRAVIE.sk