mam sa jej narovinu opytat, ci chce mojho frajera?

Catrina

Mna na ne nevola. Ale ja byvam v inom meste hodinu vzdialenom, cize sa vidime tak 2x do tyzdna. Ked je so mnou tak je len so mnou a ked som prec je s nimi (hoc asi nie kazdy den, ale ja to presne ani neviem). Stretava s nimi individualne. Zalozila som aj temu "Priatel ma len zenske kamosky" tam je toho viac popisane.

maruskaa

a vola tam aj teba? na tie jeho stretnutia s kamoskami? a stretava sa s viacerymi naraz, alebo len s jednou? alebo s viacerymi ale individualne?

Catrina

Maruskaa: moj priatel je podobny, ma len zenske kamosky a bavia sa o vztahoch, o sexe. Akurat ze sa nestretavaju nahodou ale planovane, navstevuju sa v bytoch, chodia na vylety, do lokalu a podobne. Myslis, ze by ti toto nevadilo keby ten tvoj robil? Lebo mne to vadi a on ma oznacuje za ziarlivu a zakomplexovanu.

maruskaa

no myslim, ze je to dost blba kriza, neviem, ako to bude dalej, teraz ho nejaky cas nekontaktujem, hoci mi na nom velmi zalezi. Ale bol na mna v poslednom case dost hnusny a nervozny a hladal na mne chyby

maruskaa

ok, takze uz viem, ze su len kamarati, len neviem, ci mi to bude na nieco platne, lebo neviem, ako je to s nami dvoma

klarita

a este ak sa smiem spytat kolko ste s priatelom spolu..len tak ze ci je to dlhotrvajuci vztah alebo nieco cerstve..