opalenie podla plaviek

Príspevok v téme: opalenie podla plaviek
cikitkaaa

je to trapne podla vas? lebo ja sa nedokazem opalovat ked mam na sebe plavky aspon vrch nech mam dole. koli tomu ani na kupalisko nechodim a myslim si ze je hrozne ked ma niekto biely zadok a prsia ani pred priatelom by som sa tak neukazala... co vy na to?a inak mam 21 rokov ... to len pre info kebyze s anikomu zdalo ze je to taky "detskyL"problem, jednoducho sa citim hrozne ked mam bedrove nohavice troska sa zohnem a vykukne mi odtial biely zadok.. alebo ked mam obleceny nejaky top a biele pruzky od ramienok.. no hroza...takze ked sa opalujem len doma na zahradke uz asi druhy rok. a samozrejme je ine ked som niekde pri mori, ale aj tam sa da opalovat hore bez... tak..? aky mate na to nazor

millli

To som si myslela, ze len ja zakladam hlupe a trapne temy.
Podla mna, ta tvoj frajer urcite necha, ak zbada, ze nie si opalena rovnomerne po celom tele. Nie aby si sa mu ukazala cela pri svetle, iba ak v uplnej tme. Tvoj frajer je cely opaleny, bez bielych miest, aj tam dole, ci je to cernoch a chces sa mu vyrovnat?
Mas tieto moznosti:
1. Zmierit sa s tym, ze budu aj biele miesta.
2. Opalovat sa hore aj dole bez. Potom vsak nezakladaj temu, obtazuju ma uchylaci.
Ty si asi vazne nemala ziadne poriadne problemy v zivote. Neboj, bude len horsie a potom si na biele miesta ani nespomenies.

sminkarka

viem,ze je to divne,ale ja to milujem,ked mam prsia a zadok biely a zvysok tela opaleny...sa vzdy vytesujem,kolko som sa uz opalila:D

usiko

cikitkaaa,
to co ma byt? som ta nepochopila, cely moj prispevok bol moj nazor, volila som slova, a formulovala to tak, aby si sa neurazila, lebo som to cakala.....ty nechces nazory, ty chces potvrdenie toho, ze to, co robis je cool skvele a spravne.....tak ano, je to skvele, spravne, lebo to chces ty....ja si stojim za svojim....je to somarina a zavidim ti tvoje "problemy", ak je toto pre teba take dolezite.....

ja nechapem.....jak niekto nevie prijat iny nazor....tak naco si ho pyta? ci som uz nacisto sisi?

millli

Ja sa neopalujem skoro vobec, som cela biela a potom nemam problem s tym, ze niektore casti mojho tela su opalene a niektore biele. Da sa na to ist aj opacne, ako ja.

aknitka

cikitkaaa chcela si názor a usiko ti ho napísala. neviem prečo sa urážaš. má 100 % pravdu. tvoje problémy sú fakt "gigantické". je to úplne jedno, či máš biele pásiky od plaviek alebo nie. mňa to ani nenapadlo obzerať na ľuďoch po meste. a keď ti to tak strašne vadí, tak sa opaluj ako chceš. načo to chceš riešiť tu? a navyše, keď ti niekto napíše názor odlišný od tvojho, tak sa ti to nepáči.
a ešte jedna vec. by ma zaujímalo, aký máte vzťah s tvojim priateľom, keď ako si napísala, by si sa pred ním ani neukázala s bielymi pásikmi.
asi nemáš fakt žiadne problémy, keď potrebuješ riešiť toto.
PS: ani som nechcela prispievať do tejto témy, ale mi prišlo ľúto usiko, ako si ju sfúkla a to len preto lebo napísala svoj názor a si myslím, že vcelku slušne.

cikitkaaa

dost ironicky napisane... ale neurazi ma.. velmi dobre viem ako sa mam opalovat s akym kremom aky ma mat faktor,ze mam vela pit ze si mam dat aspon nejaky kllobucik alebo satku na hlavu az nedostanem upal,a mam dost svojich problemov, ktore momentalne neriesim, a myslim ze to nieje tvoja starost,preto si chcem toho slnka uzit ked mozem a chcem sa pacit aj priatelovi,ale ta otazka bola. co si o tom myslite vy a ty si mo odpovedala AZ v jednej vete aj -ked ma obcas napadne, ze ako to vypada, ked mam nejake tie miesta biele- takze tolko odo mna