FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: ploche brusko- cviky

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "ploche brusko- cviky" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Diéty
    ploche.brusk17.07.09 20:13??.??.37.60

ahojte, takze pridavam vam tu jedno video na brusko, cviky, o ktorom som si myslela ze je to hlupost, cvicit len 8 minut denne, ale stavili sme sa so sestrou a ona vyhrala. mesiac a pol cvicila osem minut denne na toto video a vazne ma sexi brusko! a to pri tom nie sme nejake stihle ale jej sa to vazne podarilo aj ked mala taky pivny pupok :) takze idem tu skusit aj ja, a pripajam vam to video, zaroven by sme si tu mohli pisat ako sa nam dari, popripade ake ine cviky ku tomu robite, su tu cviky aj na nohy, aj na zadok :) ja cvicim uz druhy den a poriadne citim ze svaly daju zabrat, ale pred tym si este pol hodinku zacvicim ZUMBA fitness, papam viac zeleninky, tak dufam dievcata ze som vam trosku pomohla :)

a mam este jedni otazku, pri tychto cvikoch, vacsinou je dvihnuta hlava, lenze mna uz po minute strasne zacina boliet krk z toho:( neviete nejaky sposob aby ten krk nebolel?? dakujem:)

www.youtube.com

• evellina07.05.12 21:55??.??.179.142

ahojte baby....takze aj ja sa nato dam....chodim do fitnes,ale obohatim si este cvicenie aj o tento program.....super video...:)

• Dadga18607.05.12 18:49??.??.197.213

Ahojte :) som vrcholová športovkyňa ale chcela by som mať ešte lepšie bruško čo môžem robiť preto aby som ho mala chudé ale vypracované ? :) ďakujem

• irik12.10.11 20:12??.??.148.10

Vyskusala som cvicit podla tohto videa aj ja, a je to super. Zatial cvicim len prvy tyzden, ale citim sa ovela lepsie. Do cvicenie som zaradila aj tento cvik od Boba Harpera:

www.cvikynachudnutie.eu

Najdolezitejsie je zaujat spravnu poziciu a cvicit velmi pomaly, aby malo cvicenie efekt.

• lindy15408.03.11 11:31??.??.57.89

klikni na tento odkaz a... www.zdravie.sk

• Lloving23.02.11 09:35??.??.34.194

Ani ja dnes nepocitujem po vcerajsom prvom cviceni nejaku svalovku. Len hned po cviceni taky prijemny napaty pocit v brusnych svaloch. Ako som pisala ocakavala som palivu bolest, takze to ze to bolo take prijemne cvicenie ma velmi potesilo.

Nemat svalovku je normelne ak si si predtm obcas na brusko zacvicila, svaly nie su uplne mimo cviku. Ja som asi tri tyzdne pred objavenim tohto videa, cvicila 40 skracovaciek kazdy vecer.

Mna chvalaBohu krk nebolel, naopak.

A ano pravidelnost je najdolezitejsia. Ja som nastartovana a dufam ze sa tak lahko nevzdam...Tesim tesim :D

• Lujza1523.02.11 07:56??.??.154.69

Včera som zo zvedavosti vyskúšala tento 8minutový program na brucho. Je to super, nezdá sa to, ale je to makačka. Ale svalovicu dnes nepociťujem. Asi preto, že cvičím aj pilates. Podľa mňa je ten program super. Ak sa to robí pravideľne má to niečo do seba :-)len to chce tú pravideľnosť.

• mary55522.02.11 20:03??.??.45.182

je to normalne podla Vas,ze nemam ziadnu svalovku?...hoci niektore cviky som vynechala,asi tri,lebo strasne ma bolel krk,ale namiesto som robila asi z dvoch dvakrat tolko :)

• Lloving22.02.11 19:26??.??.226.41

Prave som si tie cviky na brusko vychutnala..Nie je to vobec tazke, super sa mi to cvicilo, aj mi to zbehlo.Bala som sa tej palivej bolesti svalou, aku som pocitovala pri Pilates, ale toto je pohodicka a ten sympatak na videu ma tiez bavi :D

Dam vediet ked spozorujem nejake ubytky..Tesim sa a dakujem za inspiraciu :)

• Lloving22.02.11 11:25??.??.34.194

Ahojte Kočky. vyyera to velmi dobre, hned dnes sa na to dam a napišem ako mi to ide..bojim sa len svalovice...Myslite ze moze byt na zahriatie dajme tomu 10 minut orbitrek?

Joj babenkz tešim sa na to moje ploche bruško :D

Prajem všetkym krasny dnik!

• Lentike21.02.11 13:14??.??.57.89

práve preto že mas len dvanásť neser si zivot chudnutim na to mas este cas také 4 rocky :-) fnuk..

• fnuk15.02.11 21:04??.??.82.75

Mam len 12 ale chcela by som schudnut do leta lebo som si kupila nowe plavky .... poradite mi prosim :-) za vsetky odpovede vopred dakujem :)

• ina-ingrid08.02.11 22:53??.??.55.2

na spodne brucho je dobre zdvihanie noh vo vise

• veronika121106.02.11 23:56??.??.1.33

Ahojte, ja som veru podla tohto cvicila parkrat a riadna svalovica na bruchu vam poviem po tych 8 minutach. Minule som mala tri dni. Ale preto, lebo som sa dobre nenatiahla po cviceni.

Striedam to aj s cvikmi na ruky, zadok a nohy plus cardio cvicenia.

Drzim palce :)

• nieco...04.02.11 21:35??.??.213.235

myslite ze mi to pomoze? ja osm mala vzdy ploche brusko ale za posledneho pol roka som pribrala 10 kilo a vsetko islo len do brucha.. s plocheho bruska sa stali tri pneumatiky a uz riadne velke :( fnuq

• monciciatko15.10.09 14:50??.??.27.32

Ahojte cvicim ich pekne poctivo kazdy den aj 3x no svalovicu som este nedosiahla mam 187cm a 84,5kg :( mam tazke kosti ale na bruchu mam pekny tuk :DD no takze sa snazim len mne sa zda ze tento cvik je cisto na vrechne svaly brucha lebo tam sa to trosku spod tukov aj rysuje :) ale ja potrebujem spodne trosku posilnit neviete nejake dobre cviky na spodne brucho? dakujeem

• majama07.09.09 09:17??.??.79.135

...baby ak vas boli krk z brusakov,tak cvik robite nespravne,pretoze cvicite viac ramenami a nie brusnyxm svalstvom...je lepsie si ruky vystriet a pomaly robit tie skracovacky,uvedomovat si,ze treba cvik robit brusnym svalstvom...

• lena25107.09.09 08:47??.??.189.66

alzbee, nic si z toho nerob. takych nas je viac. no ja zatim bojujem :) ale ma to bavi aj tak preto. dik a drz teda palce a ja budem tebe :))

• alzbee04.09.09 17:00??.??.235.11

lena251: ahoj. No hanbim sa to sem aj napisat, ale asi po dakom tyzdni som prestala:(( ale tebe drzim aj nadalej palce:))...dufam, ze sa opat k tomu dokopem...respektive, ze ma chyti zase nejake obdobie chuti do cvicenia :D :D lebo potom to takto dopadne, ked sa mi v skutocnosti nechce-vobec nevydrzim...mam slabu volu :(

• lena25104.09.09 14:19??.??.189.66

alzbee, tak ako pokracujes? ja sa snazim. i ked nie uplne kazdy den, no cvicim. a citim spevnenie noh, ruk a brucho i ked nie je uplne ploche aspon sa tvaruje. k tomu zbavenia sa tuku, prosim ta ako ked som ako pavuk :)) vsetko mam chude len mam tendenciu k vypuklemu bruchu ked sa najem a trosku priberiem. ale to nie ze by som pribrala niekolko kil, ale ja to citim. inak mi hovoria vsetci, ze aka som chuda. to je proste genetika. preto nesmiem prestat cvicit a verim, ze do buduceho leta to bude viac nez dobre vyzerat :))

• mimi2-411.08.09 10:51??.??.6.52

ahojte baby ja sa len chcem poopytat na par otazok..ked cvicite podla toho videa tak vladzete pretoze ja cvicim cca asi tak 3 tyzden ale to som cvicila este len brusaky 2x denne po 40 takze spolu 80....a asi tak pred tyzdenom aj dva som zacala nba fitlopte cvicit brusaky.....len pred tym som mala pauza lebo prisla na mna...mrcha...a doost silna a bolestiva tak som si tyzden nechala odych...a teraz ked cvicim tyzden tak ma zacalo pobolievat pod prsiamy...bude asi svalovka alebo daco ine..neviete...

a este som chcela....ohladom tych cviceni...ide to celkom dobre sama posudit nevime ci som schudla ale sa my zda ze asi tak 2-3 cm..z bruska..mam ho a teda som mal doost velke od porodu...takze po troch rokoch som sa odvazila ...sa zmenit uz konecne...ale to moze byt aj tym ze beriem ADIPEX RETARD...su sice zakazane ale ja som si ich kupila si pred pol rokom tak a ostali my este 7 ..teda uz iba 4 ma tak ich doberiem a uvidm ci to pojde dole aj potom...sice ma aj ine ..neoslim..neviem ci ste o nich poculi ae ak ano a mate dobre skusenosti dajte my prosim Vas vedeit...dakujem..pekne....

aj som sa vyrozpravala...pekny den

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

^ Späť na vrch