Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: MMS kvapky

SadP

Na MMS mas rozne kury a protokoly, zavisi od situacie, aj toho, kolko znesies a ako to na teba posobi. Zakladny mas 1000, kedy beries 3x8 kvapiek, kazdu hodinu davka. Na tazsie ochorenia treba ist ale casto vyssie, aj 12 daviek za den (niektori beru az 15) a podla toho, ako znasas, aj zosilnit davku. Takisto pouzit aj DMSO, ktore zvysuje ucinok.

Su aj narazove protokoly, prvy bol na malariu, kedy sa vystupalo az na 15 kvapiek, 2x denne. To ale vela krat skoncilo az vracanim.

Celkom dobry stred je takzvany Clara protokol 6+6... to znamena, ze s odstupom 12 hodin, zoberes 6 kvapiek, a za hodinu znovu 6. Da sa aj viac, 7 alebo 8, popripade ak zvladas, tak do stredu dat este zopar 3 kvapkovych daviek. Daj vyhladavat cez google MMS protocols, a najde ti ich.

sg

xxxsamecxxx mozes prosim uviest, kolkokrat denne si brala MMS, ako dlho a ci sa ma brat nalacno, alebo s jedlom? Dakujem.

jarosto

dobry vecer nacoprezyvka

chcel by som sa na vas nakontaktovat lebo mama ma ten isty problem. piste na email: stofanjaro@post.sk

dakujem s pozdravom

jaro

xxxsamecxxx

chloritan sodny 24.5percent 22eur, kyselina citronova 50cent a vydrzi ti to rok a to je biznis ste vedla , studujte a vzdelavajte sa ............................................sk, chem

xxxsamecxxx

ste sprosty ako bakandze, mms beriem uz 3roky,nieje to vobec biznis,mam 44a citim sa na 20spravim snuru obsadam divoke kone z mms sa dozijes viac ako ostatny,lieci vsetko,na internete najdes mms sto persentny je to blbost a podvod ,,,,,,,,,Objednaj si chloritan sodny 24.5 percentny na sk.chem stranke ,kup si kyselinu citronovu a namiesaj s nej 50percentny roztok,kolko kyseliny citronovej tolko vody, chloritan stoji 22e a kyselina 50centov .................. kvapni do pohara sucheho 3kvapky chloritanu sodneho ,nato 3kvapky, kyseliny citronovej ,ak nemas tak 5kvapiek z citronu ,nechaj zreagovat 3minuty a zalej vodov a vipi to, a ak viete o tom hovno tak nepiste ze je to biznis,je to velka vec ,ved citajte a potom piste mozes mi zavolat 0944496969. na chemoterapiu nechojte ta vas zabije ,nici aj dobre bunky,rakovina je biznis ,na mms este neumrel nik na chemoteapiu umieraju vsetci,

M.J.

Stále nechápem, že niektorý obchodníci držia ceny MMS tak vysoko. Odvolávajú sa na údajnú podporu výskumu Jima V.Humbla, či na príspevok na vydávanie kníh. Skutočná cena materiálu a obalu na jedno balenie je okolo 3,50€. Neobstojí ani argument o "superkvalite" použitých chemikálií, keďže takmer celá distribúcia ide cez Španielsko. Ja nepodporujem šmejdov, a tak beriem od CXClub (cez www.cxc.sk ). Majú stabilné ceny už viac než 10 rokov. Porovnával som kvalitu aj od iných predajcov, a zistil som, že VŠETCI berú z toho istého veľkoskladu. Takže naozaj nechápem ceny balení 9 a viac €?!?

Iva 58

Da sa kombinovat chemoterapia s mms? Chemo beriem raz za tri tyzdne .pred chemo som uzivala mms a onkomarkery sa zmensili dakujem za odpovede!

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MMS kvapky - Fórum - ZDRAVIE.sk