Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MMS kvapky

Faith Healer

takýchto primitívností sa vyvarujte...chloristany a chloritany sú totálne cudzie látky organizmu a nie je v poriadku ich používať vnútorne...ak tomu niekto verí tak niet úniku :-)
poviem vám to inak...som chemik a takú gebuzinu by som si do tela nikdy nedal!!!

BJ

Precital som zbezne ten clanok od Luda. A mam otazku. Kde je dokaz, teda referencie, alebo ci urobili nejaku studiu, ked tvrdia, ze chlordioxid (aktivna zlozka MMS), oxiduje aj zdrave bunky. Netvrdim, ze to tak nieje, ale bolo tam napisane, ze vraj to nezabije ziaden patogen v tele,
pretoze, kym sa to dostane do zaludka, zreaguju tie iony v chlordioxide so sliznicami a poskodia zdrave bunky. Teda ze to zabije nejake patogeny mozno tak v pazeraku maximalne, na povrchu sliznice.

To, ze to zabija patogeny, je jasne. Na to sa to aj pouziva, ked sa dezinfikuje voda. Ide len o to, ako to funguje v tele, ci to oxiduje aj zdrave bunky a ci sa to stihne dostat k patogenom. Z mojej skusenosti to patogeny zabija v tele, aj posobi aj na parazity. Mam to vypozorovane v tele. Takze si myslim, ze dotycna, sa tam myli. (majitelom tej stranky, vyzera byt Sarah Vaughter, ktora je aj dole v komentoch)

Ide o to, ze toto sa da lahko otestovat, do dvoch rovnakych poharov cistej vody, sa da rovnake mnozstvo MMS, a do jedneho sa pridaju zdrave bunky a mera sa mnozstvo chlordioxidu papierikmi na to urcenymi. Myslim si, ze takto by sa dalo zistit ci to oxiduje aj zdrave bunky.
Ale aj to nieje dokaz, ze sa to nedostane aj do tela a nezabija patogeny aj tam. Napriklad, na videu z malariou a MMS, vyzera, aspon podla vysledkov, ze to malariu lieci, cize sa to do krvi dostane urcite. A dokonca to tam zabija malaricke parazity.

BJ

TakUrcite... nechaj ho tak ... on ani nesoli jedla, lebo sol - chlorid sodny, sa pouziva, na posyp ulice. :) Navyse sa to podoba na chloritan sodny, a to je predsa to SAVO, tak to urcite bude skodlive a NESMIE sa to uzivat vnutorne. :)

TakUrcite

Faith Healer, môj ty pocit, najprv si naštuduj niečo o mms kvapkách a potom sa skús vyjadriť. To že sa nejaký chemický prvok/zlúčenina využíva aj inde ako v oblasti zdravia má akože znamenať že je škodlivý? To že sa napr. hydrogénuhličitan sodný používa do hasiacich prístrojov pre teba znamená že sa ho v živote nedotkneš alebo neskonzumuješ? Sklamem ťa, možno si ho už aj jedol/pil a niekoľkokrát, je to tzv. sóda bikarbóna.
To že je chloritan sodný napr. používa na bielenie je síce na prvý pohľad dosť nepríjemné. Lenže ty si asi myslíš že sa užíva čistý alebo čo. Keď si naštuduješ čo sa vytvorí po zlúčení tohto prvku s kyselinou citrónovou a ako to v tele pôsobí tak ostaneš prekvapený.
Prípadne si prečítaj všetky komentáre v tejto diskusii, ale to je zbytočné, hádam by si nemenil názor. To by bolo pre teba určite ponižujúce.

Ludo FF

BJ, myslím, že je logické, že MMS bieli zuby keď ide o chemické bielidlo. Doma to tiež používam, ale na čistenie iných vecí a nie zubov...

Faith Healer

BJ Ty si asi nejaký bielič zubov však,...používať nejaké bielidlo-nejaký chloristan vnútorne môže iba somár...samozrejme v maličkých dávkach to nemusí škodiť ale je to potom na úrovni Oscillococcina...
ekzémov sa samozrejme najlepšie zbavíš ak si budeš na kožu striekať ten chloristan priamo, vyvíjajúci sa kyslík v stave zrodu je to najlepšie liečivo :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MMS kvapky - Fórum - ZDRAVIE.sk