MMS kvapky

xxxsamecxxx

chloritan sodny 24.5percent 22eur, kyselina citronova 50cent a vydrzi ti to rok a to je biznis ste vedla , studujte a vzdelavajte sa ............................................sk, chem

xxxsamecxxx

ste sprosty ako bakandze, mms beriem uz 3roky,nieje to vobec biznis,mam 44a citim sa na 20spravim snuru obsadam divoke kone z mms sa dozijes viac ako ostatny,lieci vsetko,na internete najdes mms sto persentny je to blbost a podvod ,,,,,,,,,Objednaj si chloritan sodny 24.5 percentny na sk.chem stranke ,kup si kyselinu citronovu a namiesaj s nej 50percentny roztok,kolko kyseliny citronovej tolko vody, chloritan stoji 22e a kyselina 50centov .................. kvapni do pohara sucheho 3kvapky chloritanu sodneho ,nato 3kvapky, kyseliny citronovej ,ak nemas tak 5kvapiek z citronu ,nechaj zreagovat 3minuty a zalej vodov a vipi to, a ak viete o tom hovno tak nepiste ze je to biznis,je to velka vec ,ved citajte a potom piste mozes mi zavolat 0944496969. na chemoterapiu nechojte ta vas zabije ,nici aj dobre bunky,rakovina je biznis ,na mms este neumrel nik na chemoteapiu umieraju vsetci,

M.J.

Stále nechápem, že niektorý obchodníci držia ceny MMS tak vysoko. Odvolávajú sa na údajnú podporu výskumu Jima V.Humbla, či na príspevok na vydávanie kníh. Skutočná cena materiálu a obalu na jedno balenie je okolo 3,50€. Neobstojí ani argument o "superkvalite" použitých chemikálií, keďže takmer celá distribúcia ide cez Španielsko. Ja nepodporujem šmejdov, a tak beriem od CXClub (cez www.cxc.sk ). Majú stabilné ceny už viac než 10 rokov. Porovnával som kvalitu aj od iných predajcov, a zistil som, že VŠETCI berú z toho istého veľkoskladu. Takže naozaj nechápem ceny balení 9 a viac €?!?

Iva 58

Da sa kombinovat chemoterapia s mms? Chemo beriem raz za tri tyzdne .pred chemo som uzivala mms a onkomarkery sa zmensili dakujem za odpovede!

DamiDamali

Ahojte. Chcela by som davat svojmu paikovy mms kvapky, koli vykusovaniu srsti. Ma nieco s analnymi zlazami. Chcem sa opytat, ci ma niekto skusenost. Chcela by som vediet, ako to psikovy podavat a ako casto. Dakujem moc

nacoprezyvka

V mojej rodine máme s MMS veľmi dobrú skúsenosť, pričom mojej mamine zistili rakovinu (maternica,3 štádium, metastázi rozlezené všade), ihneď operácia pričom doktor vybral čo mohol... Lekári jej povedali že bude žiť tak max. 2 roky, samozrejme s chemoterapiou ....
Chemoterapiu odmietla, lekári hneď povedali že bez chemoterapie jej ostáva 6 mesacov a nasadilo sa MMS (10dní od 1 kvapky chloritanu sodneho s 1 kvapkou kyseliny citronovej - nad 5 kvapiek nešla)
Výsledok ? Čistá, výsledky zdravého človeka, lekári hovoria o "zázraku"...
Takže mms len odporúčam. :)