Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked si prestanete vazit samych seba

Príspevok v téme: Ked si prestanete vazit samych seba
Meandyou

Stalo sa to aj mne. Niektore kamaratky ma velmi ohovovarali a stale mali nejake poznamky na moju osobu. Mna sa to velmi doktlo, nevedela som to uniest a zacala som sa rezat:(. Po case som zistila, ze mi vlastne zavideli, co vsetko mam. Paradox je, ze som nevyzerala zle, skor naopak. Cize jaj som sa trapila len nad tymi recami. Chcela som byt zo vsetkymi za dobre a to sa neda. Dnes to viem. Ale navzdy mi to obdobie budu primoninat rany na nohach, teda jazvy. A som smutna ako som sama sebe aj rodine ublizovala. Nejake rady, povzbudenie ako ist dalej. A co si z toho zleho obdobia zobrat.

Petuska B

Ja som si skôr na jazvu prikladala obklady z Repíka- normálne si vyluhuj repíkový čaj a namoč vreckovku a niekoľkokrát denne si prikladaj, jazvu mi skoro nevidno je taka biela a jemná. Tak skús. Ak ťa bude niekto milovať bude ťa milovať takú aká si- aj s tvojou minulosťou či tvojou bolesťou. Láska nie je iba o úsmeve či šťastí, keď ťa má niekto rád, chce vedieť o tebe aj to špatné a aj vďaka tomu ťa bude mať ešte radšej. Každý z nás sa v živote pošmykne a urobí nejakú blbosť, no to z nás vytvára a formuje človeka akým sme dnes. Takže ja som vďačná za všetko zlé čo sa mi v živote stalo, posilnilo to vo mne nejakú moju vlastnosť, či charakterovú črtu, vyvrhlo ma to v živote určitým smerom. Proste to čo bolo, nerieš, pouč sa z toho, najdôležitejšie je, neubližovať si viac. Nik a nič nestojí za to, to mi ver. Ja som bola v živote veľmi hlúpučká a ubližovala som si kvôli človeku, ktorého veľmi ľúbim a túžila som aby on ľúbil mňa, myslela som si, že to tak nie je, ale je, ibaže ten človek zažíval presne rovnaké chovanie voči sebe a svoju lásku vedel prejavovať iba ponižovaním a deptaním. Dnes to už viem. Hlavu hore bambuľka, si krásna aj život je krásny, usmej sa pre seba a usmej sa aj pre iných, nikdy nevieš kto sa do tvojho úsmevu zamiluje.

Mariaj

MEANDYOU,teraz su take pristroje,ktore dokazu jazvy pekne vybrusit.Neviem ake cerstve to mas,ale mysi chvost/rebricek/ udajne pomaha aj pri starsich jazvach k zlepseniu.Vyskusaj,mozno budes mat po probleme,co by som Ti priala.

Meandyou

dakujem za nazory, povzbudili ste ma. no stale ma povazuju za peknu, ale nikto netusi co mam na nohach. Ja sa s tym vyrovnavam, jazvy su jazvy, prezijem,najhorsie su jazvy na dusi. Lenze neviem ako si najdem priatela, co si pomysli, ked uvidi moje nohy a pritom su stihle krasne dlhe. Ale su na nich moje bolestne spomienky v podobe jaziev. Nechcem, aby ma niekto kvoli tomu mal za slabu:(. Bola to ista etapa. Ale s tymto asi budem mat problem. Je taktiez bolestive uvedomit si, ze clovek sa nicil pre reci inych. No co uz, ide sa dalej.

Petuska B

Nikto nestojí za to aby si si ubližovala. Uvediem príklad- Keď muž vidí peknú babu, tak jej zloží kompliment nejakým spôsobom, tí menej inteligentnejší budú na teba pokrikovať a vypiskovať- ty namiesto toho aby ťa to potešilo a povzbudilo, sa budeš cítiť trápne a dotkne sa ťa to? Keď žena vidí peknú babu automaticky jej v hlave prepne kontrolka, že je krajšia a postaví sa do obrannej pozície- tá je- práve závisť a blbé poznámky- jednoduchšie povedané- konkurenciu treba zničiť- ty namiesto toho, aby ťa to potešilo a povzbudilo, že si pekná, zdvihlo ešte viac sebavedomie, tak sa ťa to dotkne? Musíš ísť do hĺbky- nájsť tú perlu, lebo perla si ty sama- si pekná baba a to ti budú vždy závidieť, teraz sa ty budeľ trestať za to, že si pekná? ťuk- ťuk na hlavičku? Ja to hovorím tak- zabijem sa keď som pekná? :-) no nezabijem, ostatní nech sa zabijú, keď sa im to nepáči. Ľudí si preboha nemôžeš tak púšťať k srdiečku, lebo ťa zničia! Perla je pre teba dôležitá- mušľa ti je na čo? Na nič. Tú zahoď, nevšímaj si.

[zruseny12]

MEANDYOU
ber to ako dobru skusenost,a uz si to nepripominaj,aj ked ti to nohy budu pripominat...
povec si...NESTOJA MI ZA TO,TAKE KAMOSKY A LUDIA...
a ako pise MARIAJ...tiez obcas rozmyslam,ako vedia ludia ublizit a clovek sa v nich nevyzna.../A TO PRIZIVOVANIE...TO JE DES,KED ZACNU DRBAT ATD.TO UZ VOBEC NECHAPEM/
mne sa napr.velmi nepaci,ked idem niekam a stretnem niekoho...ja sa tomu cloveku pozdravim a on ani BU ani MU...tak si poviem...
ok,po druhy krat sa tomu cloveku nepozdravim,a co sa stane?po 2x idem a ten dotycni sa smeje na cele usta a zdravi sa...a zasa ja vyzeram,ako taka hlupana...
uplne cloveka zmiatu tak,ze nevie clovek ako sa ma k takym ludom chovat....
neviem,cim to je,ze sa tak chovaju,ale asi podla nalady atd.ALE PRECO PRAVE JA BY SOM MALA ODSKAKAT ICH NALADOVOST...
TAK SI POVIEM,TAKY LUDIA MI NESTOJA ZA TO A NEVSIMAM SI ICH VIAC,ALE PRIPADAJU MI DIVNY...len najhorsie na tom,ze do toho zatiahnu aj mna...
ja som toho nazoru,ze ked sa raz zdravime tak sa zdravime,a nie podla nalady...
TAK TO ROB AJ TY TAK,VIEM ZE JE TO TAZKE,ALE CASOM SA CLOVEK NAUCI VSETKO...
VELA STASTIA PRAJEM...

Petuska B

Z každej sprostej poznámky si vezmi iba perlu a mušľu zahoď. Perla je, že ti iba závideli práve to, že si pekná a oni neboli. Bola si hlúpa, že si im ustúpila z cesty a dovolila im aby ťa zničili. Také osoby predsa nestoja za to aby si si ubližovala.

Mariaj

Tiez mam z ludi prinajmensom zmiesane pocity.Udivuje ma ,ako nevedia zit.Pasu sa na druhych.Tiez si myslim,ze je to velmi dobre,ze si na to prisla,ako to je.Mne casto pomoze heslo" Strom je najpevnejsi,ked stoji sam",najma ked som osamela.A je to velmi casto.

Kamila123

Meandyou, velmi by som ta chcela povzbudit....si silna zena, ked si si toto vsetko dokazala uvedomit. Mala si aj trochu smolu na ludi, ale aj ked si padla dokazala si to premoct...viac nez polovicu mas za sebou! Myslim ze by pomohlo najst si nove kamaratky, skutocne..to je niekedy tazke, ale dobry ludia cihaju kolko krat tam kde to clovek necaka ;) Tak oci na stopkach:) A tiez by som sa sustredila na rodinu, to su ludia ktory tu budu stale nech sa deje cokolvek...mozes ich podrzat ak teraz zazivaju krizu a tesit sa ak sa maju dobre...oni spravia to iste pre teba. Vela stastia!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ked si prestanete vazit samych seba - Fórum - ZDRAVIE.sk