Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

niekolko orgaz...za sebou

rita23

ano, uzivam HAK, momentalne som dobrala tri balenia a pomaly tabletky vymenim alebo zase vysadim, lebo mi nerobia dobre. Predtym som mala s HAK 8 mesacnu pauzu, ale kvoli velmi aknoznej pleti som po nej opat siahla. V case, ked som nemala HAK, sme sa nechranili inak, nez tak, ze sa partner urobil vonku. Rozdiel bez HAK a s nimi som velmi nevidela.

Petuska B

Neužívate náhodou HAK? Ak vo vnútri nič necítite. Môže to byť aj tým, pomôže jednoducho zmeniť značku HAK.

alena37

dievcata ja som sa naucila dosiahnut vaginalny org. pomocou vibratora, len tak z recesie sme ho kupili s manzelom, aby sme si spestrili chvilky, no a ked som to vyskusala prvy krat, tak sa mi zmenil zivot-obrazne povedane. tak som si myslela, boze o co som prisla, ze som az v tridsiatke zistila, ake to moze byt super. pred partnerom sa mozno neviete uvolnit, sustredite sa viac na neho, ale ked pracujete s vibratorom(skuste to najprv same bez partnera!!), tak si ho nastavite presne tam, kde potrebujete a na ako dlho potrebujete a je to tu...fakt odporucam, ja lutujem, ze som na to prisla tak neskoro:-((

ajanka

rita23 - ja mam 21 takze sme na tom tak rovnako :).. aj ja si myslim, ze to zrelostou to pride.. aspon to viem sama podla seba, ze sa viem otvorenejsie rozpravat o sexe a jeho sa tykajucich veci s partnerom.. povedat co a ako... a tak.. a viac sa uvolnit..len ten orgazmus...
Petuska B - aj ja dakujem za rady...dokonca uz som pocula par rad o tom ako ma spravne chlapec "prstovat"..nie vsuvat dnu a von ako si to niektori myslia, ale strcit dnu a vrchom prsta len hybat...lenze ja mam niekedy pocit, ze potrebujem strasne na male wc..predsa len blizko je moc.mechur..ale to je len taky pocit..neviem ako sa ho zbavit,, mozno by som aj pomocou toho vedela najskor dosiahnut orgazmus a az potom pomocou "muzskeho prirodzenia" :)))

rita23

Dakujem Petuska B za nejake cviky, urcite vyskusam. Co sa tyka masturbacie, samozrejme, ze som ju skusala, lebo som uz vela nacitala clankov o tom, ze ak zena nema orgazmus, musi si to najskor skusat sama. Ak to dosiahne sama, potom to nauci vraj i partnera. Proste mam pocit, ze v posve necitim nic, co by ma vzrusovalo natolko, aby to co i len smerovalo k orgazmu, resp. stupalo vzrusenie, narozdiel od klitorisu. Ale aj tak dakujem za rady.

Petuska B

rita23 + ajanka :

vaginálny orgazmus dosiahnete skôr tak, že si ho najprv skúste urobiť sami. Začnite dráždením klitorisu a zasunte jeden prstík a striedajte to. Chce to cvik. Čo sa týka partnera a vaginálneho orgazmu dosiahnete ho skôr pomalým a jemným milovaním, nie nejakým extra drsným a divokým. Skúste si to regulovať sami- panvou- pohyby, intenzitu, rýchlosť. Nech nejde o sex ale o experimentovanie.
Osobne som s tým tiež mala dlhšie problém a vaginálny som dosiahla až o niekoľko rokov neskôr a práve pri takomto postupe s milovaným mužom. Dnes už bez problémov mám aj-aj orgazmus a aj naraz. Najprv spoznajte svoje telo, veď v prvom rade musíte vedieť vy sami čo vám robí dobre aby ste to potom mohli ukázať partnerovi. Masturbácia je na to ako stvorená. Masturbácia je uvolnenie stresu, spoznávanie vlastného tela atď. Masturbovať môžete aj keď máte stáleho partnera a ešte lepšie pred ním :)

Ale čo sa týka ešte toho vaginálneho orgazmu čosi vám ešte poradím- spevnite si pošvové svaly- dnes dokážem dosiahnuť orgazmus iba sťahmi pošvových svalov- aj orgazmus potom budete mať oveľa silnejší- existuje na to pár jednoduchých cvikov, treba cvičiť denne- u každého sa dosiahne účinok individuálne, u niekoho skôr u iného to trvá neskôr. Tu je pár cvikov.
Ak máte veľkú fitloptu doma, tak si na ňu sadnite a krúžte bokmi, najprv niekoľkokrát doprava a potom niekoľkokrát doľava, potom sa pohupujte dopredu a dozadu panvou.

ďalej- ľahnite si na zem na chrbát, nohy pokrčíme v kolenách ruky sú veľa tela dlaňami k zemi, dvíhame panvu a ruky zatlačíme do zeme tak aby sme panvu vytlačili hore čo najviac, pokojne dýchajte nosom a snažte sa vydržať čo najviac pri tom sťahujte pošvové svaly, tak ako keby vám bolo treba cikať a snažíte sa to zadržať a uvolnite a stiahnúť a uvolniť, potom panvu položte na zem a pokojne chvíľu dýchajte a opäť zdvihnút. Pošvové svaly sťahujeme iba keď sme v polohe zo zdvihnutou panvou. Je to úplne super cvik na vaječníky, menštruáciu- keď je - necvičiť tento cvik, na dosiahnutie orgazmu a oveľa intenzívnejšieho, budete mať z neho pevné stehná a krásnu pevnú riťku a je veľmi dobrý aj na štítnu žľazu. Tak som vám snáď trošku pomohla baby.

rita23

ajanka, som na tom podobne. Vyskusali sme uz vsetko. Myslim, ze bud to pride casom (teda v zrelsom veku, alebo nikdy). Mam 23 rokov.

ajanka

s orgazmom pomocou klitoricu nemam problem.. ale vaginalny som este so ziadnym partnerom nedosiahla..
takze niekto nejake dobre rady???

keksa

takze mala som orgazmus,vzdy ked sa ma tam priatel este dotykal ,bolelo to,aaaaaaaaaaaaaaaaale,vcera sa ma tam tak jemne dotykal a zacal ako keby rukou jemne vybrovat a asi do piatich sekund som mala znova orgazmus,sice kratky ale intenzivnejsi ako ten prvy,urobil to o par sekund to iste a znova som mala orgazmus aj ten bol kratky ale silny.bolo to super

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

niekolko orgaz...za sebou - Fórum - ZDRAVIE.sk