Kojenie vs. posilnovna

ele

Inner dakujem, zelam si len aby bolo viac takych dobrych ludi ako si ty :-) Velmi si mi pomohla. Ta osoba ma tu urazala od zaciatku, je to diabol ktory vedel presne kde mam citlive miesto. Uplne mi je zle. V nedelu mame krstiny, predtym musim toto oznamit fararovi. Prepac nie som fanaticka :-) Dakujem a vsetko dobre aj tebe :-)

Inner

Tiez nechapem, ako niekto moze nieco take napisat, ved to je az zarazajuce. Nenechaj sa vyviest z miery z takejto hluposti. Tes sa zo svojho babatka, urcite ti hned vykuzli usmev, akonahle sa na neho pozries. Deticky su zlate :-). Prajem Vam vela radostnych chvil, nech babo pekne papa a rastie :-))))
Mam sice len 21, no uz sa tesim ako si svoje malicke budem hojdat v naruci :-)

ele

Inner, mna tiez zamrazilo ze existuju takito ludia. Je mi z toho smutno. Chvalabohu viem ze taketo prekliatia, alebo zle priania sa vracaju zloprajnikovi v jeho vlastnom zivote....

Inner

ele2 - kto vie, ci by si si toto dovolil/a, keby internet neposkytoval anonymitu. Som zvedava, ci by sa tiez potom prejavila u teba taka odvaha priat dietatu smrt. Smutne, ze niekto sa zabava takymto sposobom.

ele

Verpec alebo ele2 dufam ze sa ti toto prianie nevrati ako bumerang a raz zazijes ake je to byt matkou a panboh ti pozehna krasne zdrave dietatko a stastny pohodovy zivot.

elle

Verpec alebo ele2 dufam ze sa ti toto prianie nevrati ako bumerang a raz zazijes ake je to byt matkou a panboh ti pozehna krasne zdrave dietatko a stastny pohodovy zivot.