Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

boli ma dasna

Príspevok v téme: boli ma dasna
janosik20

Dobrý večer prajem

Mám taký problém že má problém z danami, tvoria sa mi na nich aké si pupáky ktoré obcas aj hnisaju a velmi ma bolia, chodim z tym aj k zubarke na injekcie ale vobec nepomahaju a ani ona si ush nevie dať rady, som z toho zufalý lebo poseledné dni ma to veľmi bolí, dávam si na to Herbadent ale tan moc nepomáha tiež . Tak sa Vás chcem spýtať co by som mal podla Váas robiť ? dakujem

hmmmmmm

kilo vitaminu c?????coze??asi 1g si chcel povedat nie?ved kilo ani nezozenie a okrem toho by mu to znicilo zuby, a zaludok-po chem.stranke je to kyselina.

hmmmmmm

no a spravila panoramaticky snimok?vylucila ze tam nie je nejaky zbytkovy zdtoj infekcie?bolo to preliecene antibiotikami?inac dobry je corsodyl ustna voda alebo aj stopangin-ale stipe.

kapustnica

No aj u mna su to hnisave malicke bodocky... Tak nejem jej zas tolko :) a uz vobec ju nejem, ked som toto zistila. Tak ze ci u teba to nemoze byt z orechov, len to som chcela povedat.

kapustnica

Mne sa tiez vyhadzu usta, ked zjem Studentsku pecat. Myslim, ze je to alergia na orechy... Inak orechy nejem, tak neviem, ale po tej Studentskej sa mi v ustach urobi plno vyrazok.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

boli ma dasna - Fórum - ZDRAVIE.sk