Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dobry zubar v Nitre

Marianna304

Dobrý deň. Rada by som znova obnoviť túto tému, hľadám dobrého zubára v Nitre, ak by ste sa podelili o svoje názory. Ďakujem :).

Dano Z

Ahojte, podla mna je jednoznacne najlepsi v Nitre Mudr Michal Stanko. Robi na zeleznicnej stanici ale mozno sa uz prestahoval do Mlynariec lebo som dlho nebol un ho. Ale neviem vam povedat ci este prijma novych ludi. Ale super pristup a velka profesionalita. Urcite odporucam.

Máškaa

Ahojte, rozmýšľam nad Dr.Hechtom. Neviete prosim koľko berie za zubnú plombu? Chcela by som k nemu prejsť. Ďakujem.

nazordopoctu

Jeho otec neordinuje, odišiel a namiesto neho nastúpil mladší. Ja som od neho odišla, necítila som sa v tej ordinácii dobre...

Bubliii

Ja chodím k Rumanovskému ml. Neviem, či jeho otec ešte ordinuje, ale nepočula som zatiaľ na nich nič zlé. Ja som spokojná.

hnnn

ja som MUDr. Hechtovi zatial na chut neprisla. a som velmi prekvapena ked niekto chvali jeho profesionalitu a ludsky pristup. jednine ze by mal dve tvare :)

cordelia

rozmýšľam, že prejdem MUDr. Hechtovi. bola som začiatkom januára na pohotovosti u MUDr. Michalíka. absolútne spokojná, prístupom aj prácou, ale žiaľ má veľa pacientov a nemôže ma zobrať na stálo. a platila som u neho tretinovú cenu toho, čo u svojej zubárky. mimochodom tá moja má najhoršiu povesť v celej Nitre. odišla by som o nej, len mám problém si nájsť nového zubára.

dischel

Dr.Hecht nikdy viac, zle mi nasadil korunku, musim si ju dat nasadit nanovo a samozrejme aj zaplatit novu, ako clovek je fajn, ale ako zubar ma sklamal...

Nitrianka

Ja tiež hľadám zubára v Nitre pre syna - stredoškoláka, detská ho už vyradila a neviem mu nájsť zubára
na Chrenovej. Skúšali sme u MUDr. Jurkovičovej a sestrička nás aj
objednala na preventívnu prehliadku
a keď sme prišli na preventívku
po 2 hodinovom čakaní ho bezdôvodne
nezobrali a pritom tvrdila, že ho
p. doktorka zoberie do starostlivosti
a dala mu termín na preventívku.
Keď som sa spýtala, že prečo ho
nezobrali, vraj je to rozhodnutie
p. doktorky a odmietla sa s nami baviť. Absolútne tomu dodnes nerozumiem a
tak stále nemáme zubára.
Inak sestrička veľmi nepríjemná
a p. doktorka ani neviem, lebo sme
sa k nej ani nedostali.

miruka

No ja som bola tiež u Svoreňa a tiež mám pocit, že tie peniaze nestoja za tú prácu a ide im len o biznis.Jedno čo skonštatovali, že treba všetky zuby prerobiť a ešte ani rtg snímok nevideli. Tak o čom to je. Za vstupnú prehliadku s dentálnou hygienou, ktorá bola otrasná som zaplatila 230 EUR no skoro som odpadla. Nikdy viac k nemu. Určite sú aj kvalitní zubári za normálne sumy.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dobry zubar v Nitre - Fórum - ZDRAVIE.sk