Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazka na RNG

Príspevok v téme: Otazka na RNG
mira27

Dobry den,

docitala som sa ze zinok posobi ako DHT blokator, no len v urcitych podobach. Inak dokonca zvysuje hladinu testosteronu, tym aj DHT. Tak neviem, ma vyznam uzivat obycajne tablety ZN alebo mi to este prihorsi?? Okrem toho sa pise, ze Zn nema vyznam bez vitaminu A, inde zase ze privela vit. A moze vyvolat padanie vlasov tiez. Tak neviem, som zufala z protichodnych informacii, beriem Zn, Saw Palmetto, caj z korena zihlavy, Revitalon a stale sa to ani nespomaluje.
V lekarni ked sa pytam na prirodne blokatory DHT, nic nevedia, na nete je vsetko pre muzov, a preco?? Ved nie su tie vlasy predsalen pre nas zeny dolezitejsie??
Docitala som sa, ze niektore zeny uzivaju aj finasterid, folixil...ma vyznam kupovat prostriedky pre muzov aj ked ma lekarnicka ma za blazna??
------------------------------
www.zdravie.sk

danae

Prosim Vas, mohli by Ste mi poradit pre toho epileptika, z temy otazky na rng? Myslim, ze sa tam da dostat aj z tej novej temy, kde je par prispevkov, dakujem

RNG

Odporucal by som brat aj vitamin B-5(panthenol, pantotenicka kyselina)vo vacsich davkach.
Tiez by som pre istotu zobral aj Jod a yam, pes vie, ako to vzajomne presne suvisi, ale akekolvek kolisania hladiny hormonov v tele sposobuju zle hospodarenie s mineralmi a ine procesy, ktore mozu ovplyvnovat rast vlasov.
Tiez by som sa spytal, nemas nahodou nejaku nakazu na hlave? Take ako napr Malassezia , rozne druhy, su kozu niciace nakazy a bojuje sa proti nim samoponami obsahujucimi decht(coal tar) selen(selenium sulfide)a roznymi antifungalnymi.
Pravdepodobne by zabral aj roztok citricidalu, povedzme v koncentracii 3-4 kvapky na lyzicu vody, pozor nie do oci!
To je koncentracia vhodna aj na plesen na nechtoch na nohach

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otazka na RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk