Alkohol a mozne tehotenstvo..

Prezyvka55

:D slovakia narod alkoholikov

ada22212 nie nemoze to mat na neho vplyv akurat pri jeho vychove ked budete chlastat a ked kazda oslava bude znamenat minimalne nejaka flaska v kruhu rodiny a priatelov tak z neho vyrastie takisto dalsi alkoholik

SU

ahojte, bola som cca 4 dni tehotná (nevedela som o tom), keď som sa opila ako činka - oslava štátnic. S obavami o zdravie dieťaťa som sa zverila aj lekárke, ktorá sa zasmiala, vraj bude bábo veselšie :)
Chcem sa spýtať, či ste mali podobné obavy a skúsenosti, čo Vám na to povedali lekári alebo ak už máte bábo na svete, či je zdravé napriek tomu, že ste v nevedomosti popíjali :)
Ďakujem za odpoveď!!!

bublik

no moj popijal dost a spermie boli take sikovne, ze ani nevieme ako sa tie mrsky presmykli a sposobili to co sposobili. myslim ze sme prave vtedy boli podkurazeni... :-)

jancika

je pravda,že občasné pitie alkoholu u partnera môže skomplikovať otehotnenie? ževraj sú potom spermie lenivé.

aknitka

xixia má pravdu. už si toho v živote veľa zvládla a starať sa o svoje dieťatko je to najkrajšie. povedz to priateľovi čo najskôr. nech sa môžte tešiť spoločne. držím palce.

xixia

mirrialle...prečítala som si tvoj problém aj všetky príspevky.Ja som tiež v 6 tyždni asi. Držím ti palce aby všetko dobre dopadlo. A nemaj obavy, že či sa budeš vedieť postarať. S tým malým uzlíčkom príde aj kopec sily pre teba...A ked si taká šikovná, že sa zvládaš starať o domácnosť, tak zvládneš aj toto. A priateľ ako? Čo myslíš ako bude reagovať. Nerozprávali ste sa o tom niekedy, čo ak?