neviem uz co mam robit

cokoladka898

prosim pomozte mi co mam robit...potrebujem surne pomoc lebo to uz nevydrzim...pomoooooooooc
mam strasne silne suicidalne myslienky

cokoladka898

dnes mi bolo zas zle, tak som zasla doktorke. zmenila mi nakomplet vsetky lieky. posiela ma do nemocnice. len ja nechcem ist naspat do zaluzia. vystavila mi PNku. vo stvrtok idem psychologicke tak sa s nou porozpravam co a ako.
mala by som ist do nemocnice ci nie?posiela ma tam hlavne kvoli tym suicidalnym myslienkam. o tyzden mam kontrolu. pomozte mi nejako, poradte alebo ja uz neviem, som zufala.

cokoladka898

no, je pravda ze som mala aj taku temu, si vsimava, ale to uz neriesim. proste teraz zijem s tym ze schizu nemam a to je dobre.
boli casy ked som sa aj ja doma citila strasne zle, ale to uz preslo. mamina ma teraz dobreho priatela ale chodi na tyzdnovky robit tak sa vidame len cez vikend. doma mi vadi len to ze sa neviem do nicoho prinutit, potom sa nudim a myslim na hluposti.
lieky na depku uzivam uz dlhsie len uz asi nestaci davka, inak to nevidim. zajtra pojdem asi tej doktorke, ale moja tam nie je tak musim ist k zastupujucej. inak vychadzam doma so vsetkymi dobre, teraz dokonca aj so sestrou co nebyvalo zvykom. tak mam z toho radost, mna len trapi na beznadej a zufalstvo ze nemam co robit. keby mam nejaku robotu tak by to bolo ovela lepsie, ale takto...

a teba evy zdravim, uz sme si dlhsie nepisali...vo stvrtok sa mozno uvidime :) ako sa ti inak dari...o mne si asi citas tak vies.

sway

Ja som myslela,ze si mala temu o tom ako sa vyrovnat so schizofreniou.A nenici ta pritomnost niekoho doma?Vychadzas dobre s rodicmi?Tak tie nalady ti mozu spravit aj lieky,pokial viem,ono to lekarom trochu "trva",kym sa trafia do tych spravnych davok.Mne velmi pomohlo,ze som si nasla v tej dobe priatela a vlastne som aj odisla z domu.To s tymi liekmi nerob - ja som nemohla inak,lebo som nevedela absolutne co so sebou.A hlavne matka bola zo mna na dne,lebo sa bala,ze sa predavkujem,co sa aj stalo,lebo som par krat z toho vracala..Ale nic vazne,jednucho mi pomohla zmena prostredia a ono to same odislo.To je ale cisto moj pripad.Asi naozaj treba najst pricinu (ja som sa zle citila doma) a ked pises,ze je to nieco zle z minulosti,preco si nepoplaces?Hlavne to nedus v sebe:-((Naozaj ti tie stavy nezavidim,drz sa.A moje heslo je uz dlhu dobu (zazitok na vlastnej kozi),ze "clovek je ovela silnejsi a vydrzi toho ovela viac,ako sa sam o sebe domnieva".Tak vela sily!papa

cokoladka898

dakujem vam vsetkym trom za reakcie, fakt ma velmi potesili. ani neviete ako.

sway, aj ja sa pcham liekmi na spanie, teda len raz som to zatial spravila a potom som len dospavala ale uz to nechcem robit, je to zle. viem ze to je zle a nicim len sama seba. namiesto toho by som mohla robit ine zaujimave veci.
jaja, co sa tyka liekov, uzivam ich rok, ale s prestavkou, je to zlozite. v kuse ale asi od februara. myslim. to som bola hospitalizovana a vtedy to vlastne zacalo, teda predtym. spustacom je asi tragicka rodinna udalost. stalo sa to sice uz pred desiatimi rokmi ale ja sa aj napriek tomu s tym neviem vyrovnat. je to tazke, ale riesim to na psychoterapii. musim bojovat, je to krute ale je to tak.
zuzulka, neviem pochopit len jedno a to to strasne striedanie nalad. ako si pisala je mi dobre potom mi je zle. nechapem to. lieky beriem tak hladina serotoninu by mala byt vyrovnana. zajtra asi zajdem doktorke. zas mi je blbo tak rozmyslam takto, myslite ze je to spravne?alebo to mam nechat plavat a skusit to zvladnut sama?ked ja naozaj neviem, uvidim ako mi bude.
neviem ktora z vas to spominala to s mojou schizofreniou ale ja nou netrpim, teda aspon podla psychologicky, a verim jej takze ziadna schiza, len silna depka dajme tomu, nech viem na com som.
este by som chcela dodat ze tie moje terajsie depky su asi z toho ze sa strasne doma nudievam. sice robim, ale malo. mam otvorenu zivnost a robim v jednej nebankovke ale mam strasne malo roboty, som stale zavreta doma tak asi aj z toho mam tie stavy. hladam si aj dalsiu robotu aby som nemala cas mysliet na debiliny ale zatial sa nejako nedari...dufam ze som sa moc nerozkecala a ze zas mi sem zareagujete...budem len rada, dik. majte sa