Mozilla firefox alebo Explorer?

Príspevok v téme: Mozilla firefox alebo Explorer?
alzbee

Ahojte. Prosim vas, neviete, ktory z tychto prehliadacov je lepsi? lebo ja mam nainstalovane obidva, no pouzivam Mozillu..otec mi vsak vravel, ze nech si necham Explorer-ze je lepsi a Mozillu odinstalujem, lebo oni sa vzajomne "biju"...kamosi vsak tiez pouzivaju Mozillu, tak neviete mi prosim poradit, ze ktory je lepsi? alebo to je jedno? lebo ja sa v tom vobec nevyznam. Dakujem, pekny den..

rofl

explorer sa da odinstalovat. a nie je to az take zlozite.....opera mi pride pre bezneho uzivatela zbytocna. a mozilla je lepsia ako IE.

aknitka

ovecka ak si to myslel ironicky o tom odinštalovaní explorera tak ťa môžem ubezpečiť, že sa odinštalovať dá. práve som do nepríčetna vytočila muža keď som sa ho ešte raz opýtala či sa naozaj dá odinštalovať. dá sa.

0vecka

hmm no ja len tak lebo ked mam hocco otvorene nejaky adresar a napisem tam namiesto adresara www adresu tak to skoci na net preto som sa domnieval ze internet explorer a to adresatorove okienko je to iste inak teraz pozeram ze ten internet explorer sa da normalne odinstalovat no to su mi veci :)

aknitka

explorer sa dá odinštalovať, ale nie bežným spôsobom a bežný užívateľ to sotva zvládne.

najlepšia je opera, potom mozilla

a navzájom sa "nebijú"

nemám to z vlastnej hlavy :-)), ale spýtala som sa manžela, ktorý sa tým živí

_Marek

explorer sa neda odinstalovat.je sucastou celeho programu.
ja som jednoznacne za mozillu.explorer som dokonca vyhladal ako virus.je to somarina.

0vecka

2 smajlik ako si odinstalovala explorer ak sa smiem spytat :)???

a urco sa nebiju ja mam operu ktoreu vobec nepouzivam firefox 64bit a explorer 64bit nepouzivam ale 32bit kvoli jave pouzivam... inaq to neni ako bicykel ak nevyuzivas funkcie mozilli tak ti to moze byt jedno aky mas

[zruseny8]

ja pouzivam len mozillu. explorer nemam ani nainstalovany. ako spomenula uz "kapustnica" mozilla ma paradne doplnky..
cize moje odporucanie by bolo: mozilla

kapustnica

Opera :) Jednoznacne je lepsia Mozilla, lebo IE pritahuje vela virusov. A je aj rychlejsia. Ale na opere sa mi pacia doplnky, i ked sa mi zda komplikovanejsia.