Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Socialna praca

kyselina

Ja nechapem, preco tu niektorych tak strasne irituje, ze niekto ma s touto vysokou skolou dobre skusenosti. Ja som jednou z takych, na teologicku fakultu v Ke nedam dopustit.

bonny

ach, luckaaaaaaaaaaaaaaaaa...aj ja studujem psychologiu...tak nas tu prosim ta pekne neponizuj. kazdy nech studuje to, co ho bavi. mne sa skor zda, ze ti ublizilo nejake dievca, ktore navstevuje odbor SP a tymto nam chces dokazat, aka je hlupa...takze povedz nam, ktoze to bol??

luckaaaaaaaa

Preco mam primitivny nazor?
Aj odbor andragogika je hroznyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy.O nicom a nespominam ani verejnu spravu v Trnave atd.

jaaniktoiny

Lucka, jediny, kto je tu dementny, si ty a tvoj primitivny nazor!!! je celkom zjavne, ze nemas ani paru o tom, co robia socialni pracovnici a nechapem, preco tu splietas nejaku velku mlaku...potom porovnavaj aj ine odbory, ked si taka znalkyna!!...viac k tomu nemam co dodat, snad len tolko, ze nie som socialna pracovnicka, ako urcite predpokladas !

soccik

luckaaaaaa zdielam upne tvoj nazor.napisalasi to za mna.soc.praca vobec nema uroven,v dnesnej dobe sa vobec cudujem ludom,ktori ju idu studovat a to najma mladym,po skonceni strednej skoly.skoda zabiteho casu.chapem ,ked to studuju externe ludia,ktorí si narychlo ku svojej praci potrebuju nahnat titul,aby ich z miesta nevykopli.ved prave kvoli tymto rychlokvasnym ludom sa znehodnotil tento odbor.vidim na vlastne oci aj v mojom okoli,ako cela verejna sprava,vsetci,co tam robia si musia povinne urobit VS a na aku rychlo ist...predsa na soc.pracu.studuju ju aj zeny,ktore ledva skoncili strednu skolu a aha...uz maju titul.je to na zaplakanie.ved v kazdom malom meste sa uz da studovat tento blbi odbor.ked pocujem niekoho ,ze skoncil soc.pracu,prevratim oci a dviha sa mi zaludok.a s uplatnenim to nemaju sancu.vsak ved ti ludia,ktori doteraz sedia na zadkoch v statnej sprave si uz narychlo urobili skoly aby tam na ritiach mohli sediet do dochodku a kde sa ppotom uplatnia mladi ludia,ktori zo strednej isli na vysoku soc.pracu?pre nich uz miesto neni.kazdi blbec uz ma tuto skolu.zamestnavatelia uz tento odbor beru ,ako ze je o nicom.uz je ho vsade.

ivanka0322

ahoj kapustnica prosím ťa odkial si?? a dobrovolníčkou čoho si?? lebo mám prázdniny a nechcem ich celé doma presedieť..tiež by som také niečo chcela skúsiť..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.