Necitim sex, vobec nic pri tom aj ked som vzrusena

Príspevok v téme: Necitim sex, vobec nic pri tom aj ked som vzrusena
necitim sex

Dobry den, mam 21 rokov, sexualne zijem od 17. som vzrusena cca 3x v tyzdni ale dosahujem orgazmus jedine ak ma partner tam dole draydi yvonku rukou a penis NIE je vo mne. Uz som zufala z toho, ze sex a samotny pohyb penisu vo vagine ma nijako ani minimalne nedrazdi, a to som tam dole dost uzka. skusali sme teda zapojit to drazdenie rukou ku sexu, aj ine praktiky, vyskusali sme vsetky polohy z Kamnasutry, no vysledok ziaden---zacalo ma vsetko bavit az ked zo mna vytiahol penis. Proste sa citim akoby mi bol jeho penis uplne nanic, a to nie je maly.

Mam 20 rokov a uz 2heho sexualneho partnera, no rovnako ako pri prvom ziadne drazdenie vaginy pri sexe necitim a uz som z toho seriozne smutna, lebo vzdy som len hrala divadielko ked som si to xela uzit som si uzila jedine predohru a cely sex mi vobec nic nepriniesol, ani keby sme neviem co zapojili do toho. Proste akonahle mam penis v sebe, moje vzrusenie dokonca klesa, ale je zaujimave, ze stale som vlhka. a ze stale ma nepresla chut, potom mi partner snad ani neuveri ze z toho cely cas fakt nic nemam:/ no proste akonahle je vo mne dnu penis necitim ziadnu rozkos, pritom mi na penise samotnom vobec nic neprekaza, a nahe muzske telo je pekne.

Prosim Vas, ako je mozne, ze ked som zdrava aj telom aj dusou mam tento divny problem? ziaden pozitok zo sexu aj napriek tomu ze som casto vzrusena? preco ten penis ako keby necitim? hoci nie je maly? ako dosiahnut aspon pocitenie drazdenia? A je mozne ze mam skratka necitlivu vaginu? Dakujem za vase rady. A ak je pravda taka kruta ze s mojou vaginou ma penis drazdit niky nebude, kludne mi to napiste, potrebujem vediet pravdu. Dakujem krasne a prajem Vam pekne leto:)

necitim sex

este som si vsimla kopa zien (aj ja) riesia riziko otehotnenia, kramy, nevolnost PMS pred menstruaciou, riesia ci HAK ano ci nie atd atd atd... proste same komplikacie so sexom ktore samozrejme stoja za to ked ma zena karsny vyrovnany vztah a moze si uzivat sex

oplati sa mi riesit tieto veci ked zos exu nemam original nic? to mi staci sa maznat, ale som hetero . keby som nebola hetero tak no problem...

ja neviem teraz si bdue niekto kto to cita tukat na celo :D ale skuste sa vzit do koze ze PARTNER CHCE PO VAS PRAVIDELNY SEX A VKSUE VAM O TOM DOOKOLA HUCI KOPU RECI ATD. KED VY Z TOHO NIC NEMATE kazi to vztah poriadne. mozno som fakt nenatrafila na soravnych (rozisla som sa totiz hlavne rpe ine problemny ako sex)

teraz to rieism preto aby som v buducom vztahu nemusela trpiet psychicky a stakle sa pretvarovat ze moj problem ma az tak nedrasa ked mi je z toho vsetkeho do placu :,(

dakujem za radu

necitim sex

nenapadlo nahodou niekoho nejake nove riesenie mojho problemu?

ak na toto nie su lieky tak odbornici su mi nanic ja s atotiz viem uvolnit pri soravnom partnerovi pri sexe (napr. pri tom psolednom, ale fakt sa mi zdlao ze ho mal maly... uz s nim nechodim tak je bezpredmetne riesit jeho)

myslite si ze aj zena ako ja moze mat este potom niekedy chut na sex pravdilene? kazdy chlap to totiz tak chce a este murphyho zakonmi som mala rpis sebe takych co mali chut na sex kazdy den, bolo mi z nich popravde smiesno prisli mi ako zvieratka... keby som mala partnera ktory nema az tak acsto chut na sex dokazala by som ho respektovat- je to divne co som napisala? vazne som si vsimla ze su tu zeny co sa stazzju ze ich chlapi enchcu tak acsto sex- takeho by som si vazila asp by mi nepripadal ako pubertiak nevybity :D

necitimsex

dakujem za pochopenie:) uz ekd som raz u sexuologicky bola tak s aobavam ist znova ku niekomu, bojim sa totiz pravdy- co ak ej rpavda taka ze sa stym neda fakt nic urobit? nie som pripravena si ju vypocut a stravit ju... ale racionalita mi hovori ze na vysetrenie mam ist, ale stale su tu tie obavy ze co ak... co ak sa stym sexuolog na SR ani enstretol? nic v zlom nechcem kritizovat niekhoo kompetencie ale predosla sexuologicka taka bola tak to envylucujem ani u ineho doktora... obavam sa toho uplne vazne - nehanbim sa povedat mu co ma trapi, predsa to je ludske sa zdoverit odbornikoévi. ja sa obavam toho ze natzrafim znova na neikoho kto to nepochopi :/ drzte mi palce odhodlama sa k niekomu zajst, mozno keby ste mi niekoho vedeli odporucit na SR...

pepepk

Máš pravdu...ani ja by som asi nemal chuť...viem, že je normálne, že niektoré ženy nedosiahnu vaginálny orgazmus...ale to, že nič necítiš to bude asik problém no :(
To už asi jedine zmeniť doktora

necitimsex

@kvety zla: dakujem za prispevok, konstruktivne rady sa mi citaju ozaj dobre a suhalsim s navstevou sexuologua- dokonca som tam raz bola ale nepomohlo to po 1 sedeni ktore trvalo 15 minut mi hend predpisala pani Dr. lieky na depku pricom ziadnu nemam :O ... do kelu s takymi "odbornikmi"!a ano amsturbujem a apci sa mit o ale nerobim to kazdy den ved to je snad normalne a mas pravdu ze akzyde ma na to chut inak :) traumu zos exu anstastie nemam podotykam ze psoledny chalan bol fakt mily

@pepek a ako mam mat na to chut acstejsie ked mam z toho velke nic? figu borovu haaa? an mjoom mieste by si nemal chut ani 3x do tyzdna!!! navyse v mojom probleme je frekvencia absolutne bzpredmetna, kazdy den nema sex skoro nikto kto pracuje alebo ma partťnera z ineho mesta :P takze je to blbost uvedom si ze ani ty by si nemal chut na sex kazdy den keby to s tebou nepohlo tak ako by malo ty ...keby som mala orgazmus ako chlap aleboa spon drazdenie na to ajsne ze by som to chcela castejsie EMPATIA TI NIC NEHOVORI??? a to ze mala ta holka tolko orgazmov pri tebe je super, ale ja si hladam normalneho partnera a aani pripitie fajnjym alkoholom mi nepomohlo, nehovoriac o tom ze ejden z mojich ex vobec nerespektoval co som chcela v posteôli, posledny aj hej dokonca bol dost citlivy a mne sa pacilo co sme spolu robili len am to nedrazdilo :/mala som dokonca pocit ze ma "nevyplna" ze potrebujem niekhoo s väcsim penisom (co som mu ale nastatsie nikdy nevycitala ani nepovedala nechcem ho zranit) rozisla som sa s nim tak ci tak a mala som aj ien dovody tak som mu povedalôa len tie :D
nemyslim si ze je chyba len vo mne,

pepepk

Este by somo sa podelil o jednu taku prihodu. Mal som jednu kamaratku ktora mala priatela. Raz som sa s nou opil a zacala sa mi stazovat, ze takisto so svojim neciti pri sexe nic. Bola odhodlana ist k lekarovi. Za mesiac som sa s nou vyspal neprislo mi zrovna ze by nic necitila. Praveze som sa do toho nemohol ani riadne opriet pretoze strasne kricala od vzrusenia. Niekolko krat dosiahla mokry orgazmus a po sexe mi povedala, ze jej priatel ho ma maleho a vobec mu to ani v sexe nejde. Takze tym som chcel len podotknut ze chyba moze byt kludne v nom nie v tebe. Kvet zla: nenadavaj mi chcem pomoct :D

pepepk

Aano vysokoskolacka ma prezradila...a ja som sa tak tesiil:(
Necitimsex: Ja osobne ROZHODNE nesuhlasim s tym, ze zeny maju mansiu chut na sex. To nieje pravda. Niekto ma niekto nema. Kde zijes v klastore ? Alebo ta tvoj emilio dobre nevzrusi. Ale aj tak 3x do tyzdna je maaloooooo:( :( :(

Kvety zla

necitimsex, uzivatela s menom pepepk si nevsimaj, on je len nejaky zakomplexovany chudacik co si mysli ze je frajer lebo spi s priatelkami svojich kamaratov :)
inac - masturbujes? prid na to co ta vzrusuje najprv sama - je to tvoje telo a je dolezite aby si ho sama dobre poznala. kedze teraz nemas ziadneho partnera, je najlepsi cas na sebapoznavanie.
ak sa naozaj citis tak ako ze mas "traumu" z minulych sexualnych stykov, je vhodne navstivit sexuologa, lebo si inac neuzijes sex nikdy.
no a nakoniec ti bude treba chapaveho a pozorneho sexualneho partnera (ked nanho budes pripravena) ktoremu vysvetlis situaciu a ktory sa ti bude venovat tolko, kolko budes potrebovat. inac, neviem aky sex ste prevadzkovali s minulymi partnermi ale sex je ovela viac nez pomasirovat 5 sekund klitoris a strcit penis do posvy. pisala si ze nemas rada oralny sex - a si si ista ze ten chlap to robil dobre? ked ta stimuluje ruka, jazyk by mal este viac. je mozne ze si velmi navyknuta iba na ten jeden a ten isty stimulus a nic ine?

necitim sex

dakujem za radu :) zeny nie su ako muzi 3x za tyzden je dost chute na sex niekedy proste nemam chut ale napr. pred menzesom mam chut stale :D to je normalne, kolko mas rokov ze reagujes na moj problem takto?ved vsetci vedia ze zeny su citovo komplikovanejsie a maju mensiu hladinu testosteronu ktory ovplyvnuje chut na sex :P

a ako mam byt vzrusena pri tej predstave s partnerom ktory ma neuspokojuje a po takej zalostnej minulosti so sexom s nim? haha...mas pravdu asi jedine moznost je ze som nestretla toho praveho- co som teda nestretla ani v inych smeroch a veciach kt. nesuvisia so sexom nebol ten pravy- proste mi nevyhovoval, mozno sa teda svojho problemu nemusim bat a ked stretnem toho praveho bude fungovat aj toto, tak si to myslel? snad ano top je moja jedina nadej ja som skusala uz fakt akldeco viem byt kreativna a nic :/

pepepk

No ak je pravda co si napisala, ze si vzrusena len 3x do tyzdna tak sa nediv...ved to je hrozne:D vymen chlapa alebo co ja neviem ved vzrusena musis byt uz len pri predstave na predstavu o sexe:D