Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

muž si chce vyhodiť z kopýtka:(

Príspevok v téme: muž si chce vyhodiť z kopýtka:(
karima

obraciam sa na vás ľudkovia,pretože neviem,čo robiť.Môjho manžela nahovárajú na chlapskú jazdu a ja som si neni celkom istá,či to bude čisto pánska jazda,pretože poznám tých týpkov,čo tam idú.bude to na chate a bude to ožieračka.Mám zlý pocit zo seba,že manželovi to nechcem povoliť,ale cítila by som sa oveľa horšie,keby tam šiel.On je dobráčisko,no keď si viac vypije-no jednoducho by som mu nedôverovala.Poraďte,čo robiť.Zaujíma ma mužský i ženský pohľad na vec..

aknitka

ja si myslím, že ak má tvoj muž nejaké zásady tak ho ovplyniť nemôže ani tlupa ožratých kamošov.
ja som hrozne rada, že toto sa mňa netýka. myslím ožieračky ako také. môj muž by nešiel ani keby som mu sama navrhla že ho tam odveziem :-)). on totiž alkohol veľmi zle znáša a je potom "chorý" ďalšie dva dni. a keď si na to spomenie tak má razom po chuti :-)). nedávno mali stretávku zo strednej školy a šiel pekne autom a sám od seba.
urob si s deťmi pekný program aby si nemusela stále myslieť na to že čo tam robia a nejko to preži. určite mu to nezakazuj lebo ti to v budúcnosti môže "pripomenúť"

_Marek

karima uvedom si ale ze ty nedoverujes tej skupine ludi a nie svojmu manzelovi.

a mozno by si mu mohla navrhnut ze teda nech pokojne ide ze ty budes s detmi pod podmienkou ze aj ty si zorganizujes taku damsku jazdu a ostane s detmi doma on.

_Marek

karim ja napriklad som casto na sluzobnych cestach pretoze mam firmu a este aj studujem popritom takze nie som doma kazdy den od rana do vecera.naposledy som bol na niekolko dni na sluzobke .casto chodim do zahranicia kde sa ti organizatori postaraju o zabavu.a sme tam skoro vzdy sami chlapi.a objavia sa tam hocijake zeny ktore si myslia ze si ulovia nejakeho bohaca jednou nocou.
vzdy som ostal verny.

karima

môj muž pozná môj názor-veď ma už za tie roky pozná:) Keď sme mali rozlúčku so slobodou-on ju mal so všetkou parádou a ja som ležala v posteli a nariekala,pretože jeho otec mi povedal niečo,že som myslela,že zo svadby nič nebude.On sa zabával na chate-ožieračka a potom šli na disko...no jednoducho je to vo mne-čo sa týka alkoholu a tejto skupiny ľudí-nedôverujem:(

_Marek

ano som manzel lenky.
a inac plne stebou suhlasim.myslim si ze karima nemas dovod na obavy.davno by si uzil keby to naozaj chcel.

aknitka

karima môj muž je tiež môj prvý v mojom živote a on mal predo mnou dva vzťahy a tretia sa o neho pokúšala paralelne so mnou. ja mu však verím a kľudne by som ho poslala na tú chatu aj keby som vedela že tam bude niektorá z tých troch. je to o dôvere. tak sa premôž. ako ti napísal marek keby ťa chcel podvádzať tak nečaká na nejakú chatu. predsa nezahodí šťastné manželstvo (a navyše keď už máte aj detičky) za radovánky s nejakou "čúzou". trošku mu dôveruj.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

muž si chce vyhodiť z kopýtka:( - Fórum - ZDRAVIE.sk