muž si chce vyhodiť z kopýtka:(

Príspevok v téme: muž si chce vyhodiť z kopýtka:(
karima

obraciam sa na vás ľudkovia,pretože neviem,čo robiť.Môjho manžela nahovárajú na chlapskú jazdu a ja som si neni celkom istá,či to bude čisto pánska jazda,pretože poznám tých týpkov,čo tam idú.bude to na chate a bude to ožieračka.Mám zlý pocit zo seba,že manželovi to nechcem povoliť,ale cítila by som sa oveľa horšie,keby tam šiel.On je dobráčisko,no keď si viac vypije-no jednoducho by som mu nedôverovala.Poraďte,čo robiť.Zaujíma ma mužský i ženský pohľad na vec..

karima

to bude asi problém,máme dve deti,takže niekto bude musieť zostať doma(babky nechcú merkovať v noci-malá často plače)manželmi sme pomaly 10rokov,on je odomňa o 8 rokov starší:)

_Marek

a nemozes v ten vecer zajst s kamoskami ty na nejaku veceru alebo co ja viem co.nieco proste robit.nemuiste si prave aj vy urobit taku party len proste nieco robit.aby si nato nemyslela.a kolko mate rokov?a ako dlho ste manzelmi ak sa smiem spytat.

karima

a ešte taká hlúposť-viem,že je to vo mne a chcela by som s tým prestať- môj muž je láskou môjho života,bol prvý a verím,že aj posledný,preto ma štve,že tam budú spomínať na všakovaké sexihistorky z ich minulosti...dosť tým trpím,brala som si ho s vedomím,že nie som jeho prvé dievča,no trápi ma to a rada by som sa od toho odosobnila.

aaaaaaaaaaaa

pusti ho ak ho nepustiš bude ti vyčitať ,že mu neveriš,abude oduty.Ja chdim aj mužchodi aje to v pohode

_Marek

s alkoholom mas pravdu.ja to mozno sudim podla seba.ani alkohol somnou nepohol v takychto veciach.su zvlastne tie vase myslienkove pochody obcas.ale ja chapem.moja zena vravi ze zeny su svine..nemysli tym vsetky.ale su proste take tipy.ved ich vidime v baroch atd.no ty sama asi vies ci mu mozes verit.

karima

ten chalan,čo to organizuje mal v manželstve problémy,podvádzal ju,dokonca od neho istú dobu bola odsťahovaná,môj muž je fakt dôveryhodný,no chlapci-ruku na srdce-čo dokáže z takých baránkov urobiť alkohol..tu nejde o povahu.

_Marek

a co tak trocha dovery?keby ta chcel podviest robi to uz davno.urcite uz mal prilezitost.vsade sa najde nejaka truuba co si o sebe mysli ze moze mat aj modre z neba a pretrca sa pred nami skoro naha.

karima

Veď on ma tam ťahá,ale viem,že tam nebudú mať svoje baby,takže by to bolo dosť hlúpe,aby som tam šla.Už sa ma jeden pýtal,či toho môjho pustím.Chcela som,aby tam aj oni dotiahli svoje ženy,ale oni chcú chlastať a zrejme by im prekážali.Nechcem,aby to bolo o púšťaní...vysvetlovala som manželovi,ako by sa mu páčilo,keby je opačná situácia..