muž si chce vyhodiť z kopýtka:(

Príspevok v téme: muž si chce vyhodiť z kopýtka:(
karima

obraciam sa na vás ľudkovia,pretože neviem,čo robiť.Môjho manžela nahovárajú na chlapskú jazdu a ja som si neni celkom istá,či to bude čisto pánska jazda,pretože poznám tých týpkov,čo tam idú.bude to na chate a bude to ožieračka.Mám zlý pocit zo seba,že manželovi to nechcem povoliť,ale cítila by som sa oveľa horšie,keby tam šiel.On je dobráčisko,no keď si viac vypije-no jednoducho by som mu nedôverovala.Poraďte,čo robiť.Zaujíma ma mužský i ženský pohľad na vec..

_Marek

mozno vyzerame ze sme chlapi "kurevnici" ale nie vsetci beru aj vernost v manzelstve na lahku vahu.
myslim ze zavisi od jeho povahy co urobi na tej chate.

anini

No to su celí kamaráti. Keď chata tak normalna ze pojde aj s tebou ja to teda vobec tieto panske chatove vyjazdy neuznavam sa ozrat a este ak je to tvoj manzel. Manzelia by mali chodit spolu. Da sa ovplyvnit kamaratmi aj mna to hnevalo.

karima

veď aj ja:) pokiaľ tam však nie je alkohol,absolútne dôverujem.no a poslať ho tam,aby nenasával,však by ho vysmiali,ako malého piťa..

moje

No co ti ja viem, asi budu radit, ze doverovat treba, ale uprimne, ja by som tiez ziarlila:) Ale ja som vseobecne ziarliva:)