Po vybratí Atb mám hnacky..pomoze diéta?

mirka 23

petruška, suhlasim, nech si dá pre mňa za mňa aj jogurty, ale v prvom rade probiotiká, tak ako si napisala. Ale sama uznaj, že jogurt jej nepomôže po ATB obnoviť črevnú fluoru.

Petuska B

mirka 23 napísala som probiotiká+ jogurty, treba čítať poriadne. Zaujímavé, že mne táto kombinácia vždy dobre a rýchlo zaberie. Vieš miruš, nasledovať vodcu je fajn, ale slepá viera sa mi hnusí. Treba prijať aj iný názor nie do všetkých strkať a trepať sa dopredu s tým svojím. však nech si gitka vezme z našich príspevkov čo chce. Rozdiel medzi nami mirka23+RNG je ten, že mi radíme, kým vy vezmete vše iné ľuďom od úst zahodíte to a napcháte im tam to svoje, to jediné a to pravé. Násilie rada nemám. Takže ešte raz Probiotiká+ jogurty- ako doplnok ale Probiotiká sú základ.

mirka 23

Gitka, jogurty ti nepomôžu. Sirius vidiš, Petuska napisala dobre, ale aj somarinu a Gitka si vybrala tu somarinu. Mala by si byť rada, že je tu niekto ako RNG.
Gitka, v jogurtoch nie je tolko probiotik, koľko ty po uživani ATB potrebuješ. Nepomôže ti to, naopak, mliiečne veci ti môžu len viac poškodiť. Kup si kvalitné probiotiká.

Gitka81

Dakujem za rady..dám sa teda na jogurty..aj ked mi nejdu na chut..ved som sa dokázala naucit pit urologicky caj..a ten je, medzi nami, riadny fujík..:-)..este raz..vdaka..

Sirius

RNG: preco mas potrebu robit sa za kazdu cenu mudry??? probiotika jej uz poradila Petuska. Vidim to tak ze sa potrebujes za kazdu cenu predvadzat. pche

RNG

Po atb treba brat probiotika, ktore to atb znicilo v crevach.
probiotika nam v tele vyrabaju az 70% obrannych latok proti roznym nakazam.
Po vybiti probiotik sa v crevach premnozia kvasne a plesnove infekcie, ktore tie atb. nevyhubili a mame pataliu s oslabenym a zamorenym telom, toxinmi z kvasnych kultur, ktore drazdia creva.

Petuska B

Kúp si probiotiká, ktoré sa majú užívať pri každom užívaní ATB, ktoré okrem zlých baktérii zabíjajú aj tie dobré. To ti pomôže+ papaj jogurty Pro-bio, activia