ako zosvetlit obocie?

xyzz

no obočie mám nanešťastie tmavšie ako svoje vlasy, takže snáď úplne do biela do nebude =D Ale sa bojím či nebude nejaká žltá =S

lenkaa123456

jj priebezne kontroluj. zavisi aj od toho akej farby mas obocie. tazko takto. ale keby sa ti aj nahodou podarilo ho az velmi zosvetlit tak ho prifarbis ceruzkou na obocie

xyzz

ale keď nechcem vlasy nejaké veľmi svetlé, ani mi to veľmi do svetla nevytiahlo, aj tak to mám nechať kratšie? No nič, asi budem musieť vyskúšať a priebežne kontrolovať =)

lenkaa123456

tak skus na obocie, ja som farbu blond zosvetlujucu nechavala asi o polovicu kratsie ako na vlasoch, lebo potom to vytahalo uplne do biela a vyzerala som ako bez obocia :D ale treba to na obocie poriadne naniest na hrubo aby to bolo rovnomerne, niekeedy s ami stalo ze som mala niektore chlpky len napoly odfarbene. tak drzim palce, nemas tym co pokazit :) len davaj pozor na oci

lenkaa123456

mozes si dat tu farbu aj na obocie, ja som to tiez tak robila, ale pokial ta farba nieje zosvetlujuca tak ti obocie nezosvetli. a tym penovym farbam vobec neverim. urcite su nekvalitne.

xyzz

Môžem si obošie zosvetliť tak, že keď si budem farbiť vlasy (na blond penovou perfect mousse) tak si ňou potriem aj obočie? samozrejme dám pozor na oči =)

strihačka

Už som to skúšala, keď som mala medené vlasy, obočie vypadalo pri nich veľmi tmavé, tak som si dala trochu farby tej farby aj na obočie, vyzeralo to super. Lenže pozor, ja som kaderníčka, takže radšej neskúšajte doma. Kiki na, dobre hovoríš, lenže výsledný efekt farbenia samotným peroxidom 9 alebo 12 perc. môže byť prekvapivý, takže radšej to farbite v kaderníctve, alebo ešte lepšie v kozmetike.