SOM ZUFALA SO SEXOM

Príspevok v téme: SOM ZUFALA SO SEXOM
zufalaAla

moja laska nechce so mnou sex , vobec a nechce o tom hovorit pocula som, ze su ludia, ktorí to vobec nechcu ani nepotrebuju....ja sex milujem a tak si viete predstavit, hlavne tí co toto co ja zazivam zazili alebo tí co mate niekoho a spavate spolu ake to asi tak pre mna je....viem hovori sa laska nepotrebuje nic ine...ani sex ani peniaze ale v tejto dobe je to o inom podla mna, ja tuzim iba po nom este som sa nikdy nepristihla mysliet na ineeho aj , ked sa robim v hlave mam iba jeho je to krasny muz, viem, ze ma nepodvadza ani , ze nieje inak orientovaní casto sme spolu docela a , ked zrovna nie volame si a vieme o sebe kde sa nachadzame:(,nechcem sa ho vzdat koli hlupemu sexu ale ani sexu sa NEVZDAM:(, poradite?

zufalaAla

Markus37....ale , ked sa mu nepostavi je tazko ho znasilnit, vy chalani to mate lepsie v tíchto veciach aj babe ked sa nechcce moze ist na silu ale chalani nie...hmmm

zufalaAla

sme spolu 8mesiacov a on ma 20 ja 19, hovoril mi, ze mal uz sex ale nechce sa mi tomu verit...vraj pri tej jeho byvalej sa mu aj chcelo ale pri mne je to nieco ineho..ja som mala uz predtym partnera boli sme spolu dlho...ale toto co zazivam teraz je nieco uplne ineho, uplne by bol sex o inom a nie preto, ze ked spolu chodime musime aj sexovat proste po nom tuzim, mat ho...hmm a on zacne bezhlavo kricat, ked co i len spomeniem tu temu SEX, proste ako keby to pre neho ani neexistovalo, zatial cakam ale nbojim sa, ze mi ujdu nervy...a dakujem za nazory:)

dianqaa

AdamKrt: presne v tom s tebou suhlasim to som zabudla povedat no skor sa opytat ze ako dlho su spolu ... ale aj tak jak som uz povedala treba o tom rozpravat

AdamKrt

No a co je na tom, ze nechce mat sex ? Je otazne, kolko ste spolu, ci Ta on povazuje skor za kamaratku, ci nema zdravotne problemy, alebo je zase zdravotne opatrny. Alebo je voci Tebe ohladuplny. Ci si mysli, ze vztah ma, ci nema perspektivu.

Tiez by som len tak pre nic za nic nesexoval. Ina vec je, ked si je clovek isty, ze nasiel niekoho, kto za to stoji /lasku/ a nechce sexovat, ale milovat sa s nim.

Staci sa ho priamo opytat na to, ake ma na to dovody.

Tiez som v minulosti nemal potrebu za kazdu cenu sexovat, ked som chcel skor milovat. Mozno taky postoj neni bezny, ale je to kazdeho osobna vec.

dianqaa

a on uz mal niekedy sex? alebo nema s nim nejake zle skusenosti? no nwm ti priamo povedat co mas robit ale ja by som asi skusila sa s nim o tom porozpravat aj ked to nechce alebo ja nwm musis to mat tazke vazne este som sa asi nestretla s chalanom co nechce sex:D ja na tvojom mieste ho asi znasilnim heh