Krv v moci po masturbacii

Príspevok v téme: Krv v moci po masturbacii
Snupo

Ahojte,
stala sa mi neprijemna vec.
Po tyzdni bez sexu som sa rozhodol
uvolnit tak som si spravil dobre.
Avsak cakalo ma nemile prekvapenie, ked som mal druhu ejakulaciu semeno bolo mierne do ruzova a nasledne po niekolkych minutach, ked som bol na wc som mocil krv aj s vicerymi krvnymi zrazeninami. Kedze ma to zaskocilo, tak som to zopakoval po pol dni, to som uz krv nemocil, ale vyslo zo mna este nejaka mala krvna zrazenina.
Inak ziadne bolesti pri tom som nepocitoval.
Mete niekto s tym skusenost a ako mam postupovat, treba navstivit lekara alebo pockat ci sa to bude opakovat???
Dakujem za pomoc.
p.s. dost sa hanbim to povedat rodinnemu lekarovi.

Knappo

Ty brďo mne sa stalo 2 krat po sebe s odstupom 18 dní Videli ma 3 urologovia mam všetky testy UPLNE OK CT za sebou pohlavna choroba žiadna prostata obličky v poriadku prostata bez karcinov normalnej veľkosti proste vysledky ok a stalo sa mi to zas PROSIM viete niekto povedať čo to je ? Prečo sa to deje v dvojtýždnovom rozsahu po sexe.

Ine javy sa mi nedeju

Knappo

Ty brďo mne sa stalo 2 krat po sebe s odstupom 18 dní Videli ma 3 urologovia mam všetky testy UPLNE OK CT za sebou pohlavna choroba žiadna prostata obličky v poriadku prostata bez karcinov normalnej veľkosti proste vysledky ok a stalo sa mi to zas PROSIM viete niekto povedať čo to je ? Prečo sa to deje v dvojtýždnovom rozsahu po sexe.

Ine javy sa mi nedeju

Knappo

Ty brďo mne sa stalo 2 krat po sebe s odstupom 18 dní Videli ma 3 urologovia mam všetky testy UPLNE OK CT za sebou pohlavna choroba žiadna prostata obličky v poriadku prostata bez karcinov normalnej veľkosti proste vysledky ok a stalo sa mi to zas PROSIM viete niekto povedať čo to je ? Prečo sa to deje v dvojtýždnovom rozsahu po sexe.

Ine javy sa mi nedeju

ggf

POCUVAJ MNE SA TO STAVA PO MASTURBACII KED STRIEKAM...KED STREKNEM TAK MI IDU SPERMIE A AJ ZAROVEN KRV...CO TO MOZE BYT????